DEICHMANN

(4.17)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (4404 z 6164)

Bardzo miły personel....
Bardzo miły personel. Obsługa na wysokim poziomie

Piotr_1927

14.09.2023

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep z...
Sklep z uporządkowaną kolekcją obuwia w niskich i średnich cenach. Łatwoś przymiarki o uwia. Obsługa uprzejma i chętnie doradzi po zapytaniu. Ogólne wrażenie dobra

Placówka

Warszawa, Puławska 427

Nie zgadzam się (0)
Obsługa klienta na...
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Duże zaangażowanie i chęć pomocy ( szukałam wygodnych butów do pracy) Pani zaproponowała mi kilka par butów- wszystkie były miękkie i podczas noszenia czułam duży komfort. Personel był bardzo serdeczny i widać było, że czerpał zadowolenie ze swojej pracy.

Klient_aGgNN

29.07.2023

Placówka

Wałbrzych, 1 maja 64

Nie zgadzam się (0)
W kwestii porządku...
W kwestii porządku w sklepie i towaru brak zarzutu. Natomiast obsługa klienta wymaga poprawy(mam na myśli Panią ,która obsługiwała mnie) Nie oceniam pozostałych pań pracującej tam. Gdy poprosiłam o pomoc otrzymałam odzew w formie niezadowolenia i braku chęci wsparcia niezdecydowanego klienta.

Klient_aGgNN

29.07.2023

Placówka

Złotoryja, Sprzymierzeńcòw 11

Nie zgadzam się (0)
Szybka i miła...
Szybka i miła obsługa. Pracownik zaangażowany w pomoc i uprzejmy

Niezweryfikowany Klient_lmcpW

24.07.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Bardzo atrakcyjne promocje...
Bardzo atrakcyjne promocje na buty letnie, można skorzystać i kupić buty za pół ceny, bo dopiero połowa lata. W sklepie czysto, schludnie i całkowity porządek.

Poziomk@

22.07.2023

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
Weszłam do sklepu...
Weszłam do sklepu żeby kupić sobie małą torebkę, ale niestety na półce znalazłam tylko wielkie, pakowne torby. Wybór niezbyt duży, do tego strasznie wysokie ceny. Ale panie z obsługi bardzo miłe.

Poziomk@

09.07.2023

Placówka

Piotrków Trybunalski, Słowackiego 123

Nie zgadzam się (0)
jakość obuwia nie...
jakość obuwia nie zawsze odpowiada cenie

Ubulka

04.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ok
Ok

Klient_Svtxk

04.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jestem zaskoczona wysokimi...
Jestem zaskoczona wysokimi cenami, w przeszłości często robiłam tam zakupu z uwagi na ceny. Aktualnie nie kupuje, gdyż wybór towaru jest mniejszy, a ceny wyższe niż w przeszłości

Klient_RIW69

04.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Idealna obsługa ,...
Idealna obsługa , dobry punkt . PIĘKNE buty i galanteria .

rozalia_10

04.07.2023

Placówka

Suwałki, Dwernickiego 15

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór, miła...
Duży wybór, miła obsługa przystępne ceny

Klient_RzkdF

04.07.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Na wejściu zostałam przywitana. Również podczas pobycie w sklepie pani oferowała mi i innym klientom swoją pomoc - w sposób nie nachalny, kulturalny. Udzieliła mi informacji gdzie mogę znaleźć odpowiedni rozmiar obuwia w najbliższej okolicy lub że mogę je zamówić na miejscu. Podczas obsługi przy kasie pani sprawdziła kompletność obuwia, zaproponowała mi założenie karty abym mogła korzystać z promocji dedykowanych. Zostałam pożegnana w kulturalny sposób.

Klient_wwArO

16.04.2023

Placówka

Piastów, Warszawska 1

Nie zgadzam się (0)
Pomocne panie doradzają
Pomocne panie doradzają

Klient_kkLR7

05.04.2023

Placówka

Płock, Przemysłowa 1

Nie zgadzam się (0)
W sklepie Plejada...
W sklepie Plejada Bytom zawsze miła i pomocna obsługa. Nie ma bałaganu, towar zawsze wyeksponowany w sposób estetyczny. Pracownicy służą pomocą. Korzystam od wielu lat i jestem zadowolona.

Klient_Km39K

31.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep w Galerii...
Sklep w Galerii Solnej w Inowrocławiu. Zatowarowanie sklepu bardzo dobre. Ceny w miarę przystępne. Polecam. Dobry sklep z obuwiem

Klient_zQ0rG

16.03.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kolejna reklamacja obuwia...
Kolejna reklamacja obuwia odrzucona buty zimowe, po trzech miesiącach użytkowania odpadła podeszwa, Sklep to nie my. Mam inne zdanie, jeżeli podeszwa się odkleiła to jest wina sprzedawcy i producenta. I co jest ważne w opinii sklepu obuwniczego, że zadowolony z siebie personel czysta podłoga, przyjemny zapach czy, że sprzedawany za niemałe pieniądze asortyment to zakup beznadziejny a sprzedawca uważa, że wciskanie takiego towaru to jego jedyny obowiązek wobec klienta i nie ma innych. Nie polecam sklepuze względu na drogi i beznadziejny asortyment.

Andrzej_834

10.02.2023

Placówka

Wodzisław Śląski, Targowa 19

Nie zgadzam się (0)
Sprzedawca był bardzo...
Sprzedawca był bardzo uprzejmy i kompetentny. Sprawnie pomógł mi odszukać odpowiedni rozmiar obuwia i udzielił wszelkich wskazówek odnośnie pielęgnacji zakupionego towaru. Jestem bardzo zadowolona z oferowanych usług.

Klient_EJ756

07.02.2023

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W przed ostatnim...
W przed ostatnim tygodniu stycznia zakupiłam w sklepie buty. Ponieważ wybierałam się w góry wzięłam buty właśnie z przystosowaniem do panującej tam atmosfery, pogody i chęci zwiedzania. Buty co prawda nie przemokły, były nawet wygodne. Niestety górna część buta była zupełnie nieprzystosowana do dalszych wycieczek. Buty strasznie mnie obtarły mimo, że miałam je niecałą godzinę. Oddałam obuwie na reklamację, jednak nie została pozytywnie rozpatrzona. Ten sklep był moim ulubionym sklepem obuwniczym. Wielokrotnie kupowałam tam buty, dosłownie na każdą okazję i nigdy nie miałam żadnego problemu do teraz. Według mnie nie doceniają stałego klienta.

Borowska_k

02.02.2023

Placówka

Konin, Ogrodowa 31a

Nie zgadzam się (0)
Chcąc udać się...
Chcąc udać się do placówki bez problemu się do niej dostaniemy, w całej MANUFAKTURZE umieszczone są tabliczki informacyjne i banery, po których jesteśmy w stanie znaleźć sklep. Drzwi wejściowe jak i najbliższe otoczenie placówki jest czyste i zadbane, na wejściu do centrum handlowego znajduje się informacja o godzinach jej funkcjonowania. Jest ona czytelnie oznaczona podświetlonym kasetonem. Ściany, sufity, podłoga, jak i wszystkie meble są czyste, zadbane i estetyczne. Kosze na śmieci są na bieżąco opróżniane, w środku znajduje się odpowiednia temperatura pokojowa, a zapach jest bardzo przyjemny. Ekspozycja jest bardzo czytelna i przechodząc wokół sklepu widoczne są promocje, ceny, konkretne artykuły. Podczas wejścia klienta bardzo szybko zostajemy przywitani, poinformowani o promocjach i zapytani, czy potrzebna jest jakaś pomoc. Konsultant przywitał nas na stojąco, uśmiechnął się, nie przedstawil się z imienia i nazwiska, jednak ma on je widoczne na plakietce. Podczas rozmowy nie korzystał on z żadnych dodatkowych pomocy, dopasowuje on ofertę do naszych potrzeb. Proponuje dodatkowe odpłatne produkty, które przedstawia w sposób interesujący. Konsultant mówi językiem jak najbardziej zrozumiałym dla klienta, używa poprawnego języka i mówi wyraźnie, utrzymuje ciągle kontakt wzrokowo i sprawnie odpowiada na postawione pytania. Podczas zakupu świetnie posługuje się kasą i bazą danych, jednocześnie odpowiadając merytorycznie na pytania używając języka korzyści dla klienta. Gdy udało się już znaleźć określony rozmiar, typ obuwia i zakup został sfinalizowany, konsultant pożegnał się słownie z klientem i zaprosił do ponownej wizyty, zaproponował newsletter oraz założenie karty D+. Był on pewny siebie, w żadnym momencie nie wydawał się arogancki, wyglądał schludnie i był sympatyczny. Podsumowując cała wizyta sprawiała profesjonalne wrażenie i była bardzo przyjazna klientowi, chętnie wrócę tam ponownie po buty i bez problemowo polecę to miejsce rodzinie i znajomym.

alan

23.01.2023

Placówka

Łódź, Drewnowska 58

Nie zgadzam się (0)

DEICHMANN

Firma DEICHMANN powstała jako rodzinne przedsiębiorstwo w niemieckim mieście Essen w 1913 roku. DEICHMANN posiada obecnie 3 800 sklepów w 26 krajach na całym świecie. Jest to wiodąca marka na europejskim rynku obuwniczym, która dba o doskonałą relację ceny do jakości oraz o doskonałą jakość obsługi klienta. W swojej ofercie posiada duży wybór obuwia dla każdej grupy wiekowej. Produkty dostosowane są do aktualnych trendów i charakteryzuje je doskonała relacja ceny do jakości. W sklepach dostępne są takie marki jak: Elefanten, Gallus, Graceland, Adidas, Nike, Puma oraz Fila.

Czy te firmy wypadają lepiej niż DEICHMANN?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Bardzo miły personel....
Bardzo miły personel. Obsługa na wysokim poziomie