Biedronka

( 3.65 )

Opinie (22777)

Świetna obsługa

Miły personel Uporządkowane produkty, ładnie wyeksponowane Zawsze aktualne ceny Świeże pieczywo, owoce i warzywa Brak kolejek w kasach (w razie potrzeby od razu otwierana nowa kasa)

Bardzo czysta Biedronka. Przemiły personel.

Witam. Jestem stałym klientem tej placówki. Postanowiłem napisać opinię, ponieważ rzadko można spotkać tak czystą Biedronkę jak ta. Zaczynając od wejścia aż do końca sklepu zawsze jest idealnie czysto. Personel bardzo chętnie służy pomocą, a kierowniczki są przemiłe i szybko rozwiązują każdy problem. Nigdy nie napotkałem na kolejkę w tym sklepie, mam wrażenie że personel czeka tam na klienta, zakupy robi się szybko i przymnie. Ceny zawsze są nad produktem i nigdy nie ma problemu z ich czytelnością. Zachęcam do zakupów więcej takich sklepów.

Mój ulubiony sklep

Obsługa bez zarzutu, chciaż przy szukaniu jakiegoś produktu to dużo zależy od sprzedawacy na którego się trafi, niektórzy pokażą nawet gdzie produkt jest a inni powiedzą że nie wiedzą, co jest dziwne skoro tam pracują. Ponadto po remoncie liczyłam na to że będzie tam czyściej i będzie ład i porządek a niestety z powrotem plety są same sobie pozostawione na sklepie i nie da się nic obejrzeć czy przyjeść.

Spadek jakości obsługi klienta w Biedronce

Od ok roku a może i więcej obserwuję w Biedronkach spadek jakości obsługi klienta. Wyraża się to między innymi brakiem reakcji personelu na zbyt długie kolejki do kas, brak reakcji na przekazywane informacje o braku wywieszek cenowych przy produktach, czy zastawianiu ciągów komunikacyjnych pomiędzy regałami np paletami z towarem nie wypakowywanym a mającym przykuwać uwagę tuż przed kasami. Zwrócenie uwagi i informacja, że to wbrew zasadom BHP i przepisom p.poż. nie spowodowało żadnej reakcji. Nawet zagrożenie telefonem do Policji i straży pożarnej aby zbadali czy nie są tu świadomie blokowane drogi ewakuacyjne i ciągi komunikacyjne, nie skutkowało niczym poza "to pan dzwoń".

Odór unoszący się w sklepie

W dniu wczorajszym przypadkiem zajechałam do Biedronki w Ostrołęce na ul. Żeromskiego i zapewne nigdy więcej tam nie zawitam. W sklepie unosił się odór padliny ,a gdy podeszłam bliżej regału z nabiałem to niestety trzeba było się stamtąd ewakuować.Ogólnie w sklepie bałagan,na podłodze przy kasie towar leżał na podłodze.

Jakość obsługi coś słaba

Bardzo często robię zakupy w biedronce. Niestety w tej najbliżej mnie jest średnio ale chodzę tam po najpotrzebniejsze przedmioty bo jest niedaleko. Jakbym chciała kupić coś więcej to raczej do niej się nie wybiorę bo asortyment dość słaby. Niedojze sklep malutki uliczki waziutkie towar wykładany praktycznie cały czas z wielkich palet A przejść sie ledwo da. Owoce sezonowe latem często zgnite. Panie przy kasie jakby siedziały za karę o uśmiechu to już w ogóle można zapomnieć.

Tragedia. Kolejki. Brak cen. Nieuprzejmość personelu.

Jedna z najgorszych Biedronek w mieście. Produktów dużo, ale za to sporo bałaganu, nad którym nikt nie panuje. Duże kolejki do kas. Kasa przygotowana jako szybka (płatność wyłącznie kartą płatniczą) nieczynna co najmniej od miesiąca. Personel mało uprzejmy na czele z panią kierownik. No cóż, przykład idzie z góry.

Po prostu SUPERancko

Robiąc zakupy wybrałem się do tego "sklepiku". Zaskoczenie na całej linii. Zaopatrzenie super, ceny przystępne, a jakość obsługi S U P E R. Tylko tak dalej.

Zawsze bardzo dobrze zaopatrzony sklep-czysto!

Jest to najlepiej zaopatrzony sklep sieci Biedronka w mojej okolicy. Towary są zawsze dostępne, świeże . W sklepie nie panuje chaos , wszystko jest poukładane. Wnętrze sklepu jest czyste. Promocje zawsze widoczne. Obsługa jest bardzo miła . Kolejki są stosunkowo małe.

marnie

OBSLUGA NA KASIE BEZNADZIEJNA, KOLEJKI I ZALATWIANIE PRYWATNYCH SPRAW MIEDZY KASJERKAMI. JAKBY NIE OBSLUGA TO SKLEP OK. DUZO OPOWIADAC ALE TO TYCZY SIE BIEDRONEK W CALYM BRZEGU

Dobry sklep jednak kilka rzeczy do poprawy.

Sklep marki Biedronka pod adresem Grójecka 21 A w Tarczynie odwiedzam regularnie. Jest to miejsce w którym robię codzienne zakupy. Sklep jest często dosyć brudny. Stan podłogi pozostawia wiele do życzenia. Na półkach w niektórych miejscach również nie dba się o czystość. Zaobserwowałam że w zależności od dnia (zakładam że w zależności od pracowników) dostawy są przyjmowane dosyć powolnie a czasem jest to robione tak szybko że palety znikają podczas tylko mojej wizyty. Momentami cały sklep jest tak zastawiony paletami że nie da się normalnie robić zakupów, ponieważ nie ma dojścia do półek. Obsługa jednak zazwyczaj jest pomocna i uśmiechnięta. Produkty ustawione są poprawnie, jednak czasem ceny przy półce nie odpowiadają cenie przy kasie. Promocje naliczane są prawidłowo. W koszach tematycznych panuje nie ład ale zakładam że w większości spowodowane jest to klientami którzy nie odkładają produktów na miejsce. Obsługa przy kasie jest szybka. Aktywnie uczestniczę w promocji Biedronki "Słodziaki". Kasjer/Kasjerka zawsze przypominają o naklejkach oraz karcie biedronki dzięki czemu czasami są dodatkowe rabaty. Sklep oceniam ogólnie jako dobry, jednak kilka kwestii trzeba poprawić aby zasługiwał na miano bardzo dobrego.

Coraz mniej przyjemnie, bałagan i niekompetencja

Coraz mniej podobają mi się zakupy w Biedronce w Galerii Sfera. Nie dość, że w sklepie panuje bałagan, stale są błędne oznaczenia cenowe, brak otwartych kas, to jeszcze bardzo nieuprzejma P. Kierownik, która nie potrafi przyznać się do błędów, a już na pewno nie potrafi używać słów grzecznościowych wobec klientów. Po zwróceniu uwagi, że cena na produkcie jest niewłaściwa i wprowadza klientów w błąd (artykuł w promocji), pani kierownik zachowała się tak, jakby to ja był winny zwróceniu uwagi. Po kilku minutach sprawdzania, pani kierownik udała się do kasy i powiedziała pracownikowi, by oddał mi 1.50 zł za zapłacony wcześniej produkt. Żadnego słowa przepraszam, nic. To nie pierwszy raz kiedy pani kierownik sklepu tak się zachowuje. Nie dziwię się zatem, że często cały personel tej Biedronki patrzy na klientów, jak zło koniecznie.

JAKAŚ KPINA

Robiłam zakupy w Biedronce w Sosnowcu (Bora Komorowskiego 3). Jak nadeszła moja kolej i poinformowałam Panią, że będę chciała fakturę, nie otrzymałam jej. Miałam zgłosić się na drugi dzień. Przyszłam więc na następny dzień, a żeby nie robić problemu ludziom, którzy stali w kolejce, ja także ustawiłam się w kolejce i postanowiłam cierpliwie poczekać. Pani przy kasie o krótkich blond włosach i w okularach wyraźnie się nie spieszyła. Produkty skanowała bardzo powoli więc troszkę się nastałam. Patrzyła na każdego klienta tak krzywo, że aż to było nie smaczne. Jak doczekałam się na swoją kolej i poprosiłam o fakturę za zakupy robione dzień wcześniej, Pani kazała mi poczekać bo wezwie kierowniczkę. Cierpliwie czekałam kolejne 10 minut. W międzyczasie przyszedł Pan ze skargą, że nie naliczono mu rabatu 11 zł za zakupioną kiełbasę. Pan został obsłużony przede mną... Jak już Pani kierowniczka załatwiła sprawę z kiełbasą to zabrała się za moją. Podałam grzecznie nazwę firmy i miałam poczekać. Kolejne 10 minut... I nic. O ile mnie z równowagi ciężko wyprowadzić to już nie wytrzymałam. Zapytałam Pani kasjerki ile mam jeszcze czekać. Przecież zakupy robiłam wczoraj a faktura miała być tylko do odbioru. Miałam podejść do kierowniczki, co uczyniłam. Pani mi zakomunikowała że mają ważniejsze sprawy na głowie i mam poczekać 30 minut... Serio??? Godzinę mam stać po fakturę, która miała już być gotowa? Zdenerwowana opuściłam sklep i powiedziałam, że wrócę na następny dzień. Przyszłam więc 3 raz po fakturę. Ustawiłam się do kolejki. Kierowniczka przyszła (inna niż dzień wcześniej, sympatyczna). Okazuje się, że faktury nie ma. Nie ma też paragonu, który mi zabrano, żeby fakturę na jego podstawie zrobić... Pani pyta co zakupiłam, na jaką kwotę i dlaczego dopiero teraz po fakturę przyszłam. I to już było za dużo. Opowiedziałam Pani ile razy już byłam oraz jak się mnie traktuje. Wydaje mi się, że Pani zrozumiała moje zdenerwowanie i przeprosiła za zaistniałą sytuację. Więcej w tej biedronce się na pewno nie pojawię! A na zakupy firmowe?? NIGDY. Bo jak 3 dni mam potem po fakturę jeździć to wolę pójść do innego sklepu, gdzie fakturę wystawić może kasjer a nie tylko kierownik.

Odnowiony, dobrze zatowarowany sklep, nieliczna obsługa.

Sklep odwiedzam dość często, gdyż mieszkam w tej miejscowości. Jakieś dwa miesiące temu sklep przeszedł gruntowny remont, poszerzono w nim alejki i ciągi komunikacyjne, rozbudowano oraz dobudowano nowy parking, jest wygodniej zarówno klientom jak i pracownikom potrzebującym zatowarować sklep. Co do samej obsługi można mieć obiekcje, gdyż pracowników jest mało, często tworzą się kolejki, lub jest otwarta tylko jedna kasa, co wzbudza kontrowersje i czasem wynikają niemiłe sytuacje. Natomiast sklep jest dość dobrze zatowarowany, pracownicy są mili, pomocni, uważam że dobrze wykonują swoje obowiązki. Większy nacisk powinni położyć na czystość w samej placówce. Kilkukrotnie widziałem już zaniedbaną, poplamioną podłogę w samym sklepie jak i przepełniony kosz na odpadki przed sklepem.

Bałagan jakiego nie ma nigdzie indziej.

Po wejściu do sklepu pierwsze co poczujemy to nieprzyjemny zapach. Na wstępie brak jest koszyków do robienia zakupów. Podłoga klei się od brudu. Towar na półkach jest pomieszany. Personel nie porządkuję na bieżąco rzeczy. Jedynym plusem w całym sklepie jest krótki czas oczekiwania do kasy.

Bardzo dobra obsługa

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, z jaką spotykam się w tym sklepie. Często robię tam zakupy i niewiele razy spotkałam się z nieuprzejmością lub brakiem pomocy ze strony personelu. Jedynym mankamentem jest to, iż czasem zdarza się, że nie można kupić produktów znajdujących się na sklepie ze względu na to, że mają błedny kod kreskowy lub są już poza systemem. Uważam, że w takim wypadku produkt ten powinien zostać usunięty ze sklepu, by nie wprowadzać klienta w błąd. Poza tą sytuacją, która zdarzyła się parokrotnie, nie widzę żadnych minusów. Reklamacje również są przeprowadzane sprawnie i z korzyścią dla klienta.

Obsługa rewelacja

Sklep jak i osoby w nim pracujące bardzo przyjazny dla klienta,Pierwsze wrażenie bardzo dobry gdyż na samo wejście miłe powitanie od obsługi sklepu. Towar ładnie wyeksponowany. pani kasjerka miła i uśmiechnięta. Polecam robienie zakupów w tym sklepie

Sobotnie zakupy

To były zakupy jak co dzień, ciężko było znaleźć mleko z promocji, Pani z obsługi szybko wskazała miejsce, gdzie jest wystawione. Szkoda, że jest tak mało czytników cen, dla sprawdzenia ceny trzeba biegać po całym sklepie. Kasy obsługiwane sprawnie, nie trzeba było zbyt długo czekać. Uważam, że było lepiej niż zwykle.

Pozytywne wrąznienie

Data: 23.11.2018 Po wejściu do sklepu zauważyłem, że przy pieczywie znajdują się puste kartony po innych produktach. Kartony te blokowały dostęp do innych produktów. W innych miejscach panował porządek. Chodząc po sklepie dostrzegłem, że produkty na półkach sklepowych są równo poukładane. Tylko jedna zgrzewka mleka była przewrócona. Przechodząc przez dział z produktami chemicznymi Panie, które w tym czasie wykładały towar powiedziały mi "dzień dobry". W sklepie otwarte były dwie kasy, co moim zdaniem było odpowiednie z nienatężeniem ruchu klientów jaki panował w danej chwili. W kolejce stałem dosyć krótko 2-3 minuty. Kasjerka przywitała mnie oraz skasowała moje produkty. Jednak nie poprosiła mnie o kartę biedronki. Następnie powiedziała jaką kwotę mam do zapłacenia i mnie pożegnała. Mile zaskoczyło mnie, że kasjerka poprosiła koleżankę o polanie kwiatów, które znajdowały się przy kasie, ponieważ odniosłem wrażenie, że dba o produkty które sprzedaje. Ogólnie czas spędzony w sklepie wywarł na mnie pozytywne wrażenie, ponieważ pracownicy mnie powitali i pożegnali. Jedyne zastrzeżenie mam do kartonów, które leżały przy półkach sklepowych. Moim zdaniem ich miejsce jest na magazynie.

Bardzo dobra obsługa

Bardzo lubię korzystać z tej Biedronki. Dobrze zaopatrzony sklep, poukładane towary, aktualne promocje są zaznaczone przy produkcie. Kolejki do kasy porównywalnie to innych placówek tej firmy.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.66 )

Poradnik jakości obsługi

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem