Biedronka

( 3.38 )

Opinie (23078)

Pozostawia wiele do życzenia

Podczas częstych wizyt jestem świadkiem, jak kasjerzy nie reagują na "rosnące" kolejki. Kilka razy znalazłam na półkach produkty po terminie ważności, np. barszcz czerwony w butelce, mięso mielone, śmietana. Nie wszystkie produkty posiadają etykiety z cenami. W sklepie jest brudno, towary są niepoukładane, na półkach leżą puste kartony i worki. Przed wejściem do sklepu leżą śmieci, worki i paragony.

Dobrze zatowarowany lecz bałagan.

Sklep po remoncie i z dodatkowym parkingiem. Niestety niewiele to pomogło, sklep jest zaniedbany, zastawiony paletami, brakuje oznaczeń cenowych, najczęściej otwarta jedna, dwie kasy. Odkąd pamiętam kolejki. Asortyment w dużej ilości przemieszany (kosze przemysłowe), wózki brudne a obsługa nieprzytomna. Nie polecam.

Mam pewne uwagi

Obsługa była dobra. Zadbano, by kolejki do kas nie były zbyt długie, otwierając następną, choć można byłoby zrobić to szybciej. W sklepie natomiast nie było najczyściej. Klejąca się podłoga strasznie rzuca się w oczy i irytuje.

Tragedia

Zawsze tak samo jedna kasa a lidzi sporo... najgorsza obsluga w calyn powoecie. Zakup pieczywa trwa 25 minut

Średnia obsługa

Pracownicy ze względu na ich niedużą ilość są zdenerwowani. Kolejki są duże i myślę, że jeśli ktoś planuje szybkie zakupy nie jest w stanie w sposób błyskawiczny dokonać zakupu 2 lub 3 produktów. Korytarze są załadowane towarem co utrudnia przejazd wózkiem z zakupami. Czasami przy dłuższej kolejce trzeba przejechać cały korytarz aby ustawić się do obsługi.

Coraz gorzej...

Biedronka zawsze gwarantuje spory wybór towarów i atrakcyjne ceny, ale raczej nic poza tym. W sklepie jest ciasno, często nie da się swobodnie przejść między regałami. Notorycznie brakuje w tym sklepie koszy zakupowych, których zawsze trzeba szukać przy kasach. Brakuje też często aktualnych gazetek i folderów. Długie kolejki do kasy są tu normą. Nie polecam.

Godna polecenia

W okolicy duży miejski parking, obok samego budynku mały firmowy parking na kilka pojazdów. Wnętrze marketu przyjemne, choć trochę mało przestronne. Duży tłok, co nie wpływa dobrze na komfort zakupów.. Towar z cenami na półkach. Kilka braków towarowych, paleta utrudnia przejście przez jeden z korytarzy, w kolejnym stoją puste kartony. Pracownicy próbują być w kilku miejscach na raz. Czynne dwie kasy. Obsługa bardzo miła, rozmowna, przyjazna.

Dobry standard

Obszerny parking, ale ciągły problem ze znalezieniem wolnego miejsca. Obsługa miła, kompetentna. Obiekt przestronny, jasny, przyjazny dla klienta. Braki towarowe na półkach, pozostawione puste opakowania zbiorcze w sali sprzedaży, na regałach - prawdopodobny powód to braki personalne, rzuca się w oczy duże obciążenie wieloma obowiązkami każdego pracownika.

Zdarzają się produkty bez terminu ważności

Obsługa kompetentna, pomocna. Czas obsługi szybki.Bogata oferta towarów, ale wąskie przejścia z wózkami. Miejsce czyste. Zdarzają się nieświeże warzywa i towar po terminie- bardzo rzadko.

(Prawie) Idealna obsługa

W sklepie tym robię zakupy wręcz codziennie. Jest to supermarket położony najbliżej akademików AGH, a co za tym idzie- każdego dnia odwiedza go niezliczona ilość kupujących. Najczęściej falami w zależności od tego, o której kończą się zajęcia oraz w godzinach szczytu. Kasjerzy są przygotowani na takie sytuacje. Natychmiast otwierają kolejne kasy i zapraszają klientów do siebie. Produkty kasują szybko i bez problemów. Zdecydowaną większość kodów znają na pamięć. Nie zdarzyło mi się nigdy, aby kasjer, którego poprosiłem o pomoc odmówił mi lub nie wiedział gdzie leży wspomniany produkt. Jedynym problemem jest tutaj znajomość języka obcego. Bywały sytuacje gdy pomagałem kasjerom w komunikacji z zagranicznym klientem. Nie jest to znaczny problem. Pomimo tego, że na Akademii Górniczo-Hutniczej studiuje bardzo dużo osób z programów typu Erasmus, to jednak zawsze w kolejce jest ktoś kto chętnie pomoże, ewentualnie należy pamiętać, że translator w smartfonie ma dosłownie każdy.

DOBRA OBSŁUGA

PO PYTANIU, GDZIE DANY PRODUKT SIĘ ZNAJDUJE - EKSPEDIENTKA POSZŁA ZE MNĄ DO DANEGO STOISKA / DO KONKRETNEJ PÓŁKI. WSZYSTKO MI ZOSTAŁO WYJAŚNIONE I POKAZANE!!!

Braki

Kolejny raz w sklepie półki świecą pustkami. Na mojej liście zakupów była m.in. mieszanka warzyw mrożona- brak, jogurt grecki naturalny- brak, oliwki z pastą paprykową- brak, napój izotoniczny- brak, papryka konserwowa- brak, paluszki rybne- brak oraz tofu- brak. W sumie ze sklepu wyszłam z pastą do zębów, bułkami i serem żółtym, bo tylko to było dostępne...

Super obsługa!

Najlepsza Biedronka w Jaśle. Obsługa najlepsza. Wszyscy mili oraz uśmiechnięci. W sklepie produkty zawsze poukładane. Super!

Jest świetna

Biedronka na ul. Rzeźniczaka jest super. Miła obsługa przy kasie. Zawsze można chwilę porozmawiać. Wiadomo nie za długo, ponieważ kolejka jest. Przeważnie wszystko znajduję co chce kupić, jeśli nie to pytam się pracownika gdzie co jest. Nie miałam do tej pory problemu, by mi nie odpowiedział lub odburknął. Reasumując tą Biedronkę polecam jest czysta, wszystko jest na swoim miejscu.

Średnia

W sklepie Biedronka panuje nieład , asortyment porozrzucany , nie ma etykietek z cenami towaru. W towarze zdaża się przeterminowana data ważności. Długie kolejki do kasy. Obsługa przyjemna . Na sali jest brudna podłoga. Czytnik cen jest mało widoczny.

może być

w sklepie porządek, cześć personelu układała towar. Otwarta tylko jedna kasa , jednak kiedy zrobiła się kolejka otwarto nową kasę.

Tylko tu mogę dostać żwirek dla kota

Witam,specjalnie jadę do tego sklepu po żwirek dla moich kotów którego nigdzie indziej nie ma a jeśli już się pojawi koło mojego miejsca zamieszkania to jest go raptem kilka pudełek które idą na pniu. Jest to świetny jasny dobrze zbrylający się żwirek i do tego nie drogi,przy okazji tego zakupu robię i inne np. chleb który też jest pyszny.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.78 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem