Biedronka

( 3.80 )

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Opinie (22075)

Jestem zadowolona z ...

Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie. Duży wybór asortymentowy ,bez braków na półkach. Pracownicy uprzejmi i pomocni. Ochrona sklepu upomina klientów o przestrzeganiu noszenia maseczek. W sklepie przeszkodą są palety i wózki z towarem co utrudnia przemieszanie się po sklepie przy większym ruchu.

Sklep czysty i ...

Sklep czysty i zadbany. Asortyment sklepu szeroki, nie zauważyłam braków w towarze. Kupiłam wszystkie produkty, których potrzebowałam. W sklepie sporo klientów, a wąskie przejścia utrudniają zakupy. Dwie czynne kasy co za tym idzie trzeba było odczekać w kolejce do kasy. Kasjerka miła i uśmiechnięta. Powitała i pożegnała mnie.

Sklep świetnie zlokalizowany, ...

Sklep świetnie zlokalizowany, towar dostępny, ceny przy każdym produkcie, miła obsługa,

Panie kasjerki nieuprzejme, ...

Panie kasjerki nieuprzejme, w sklepie panował bałagan, brak cen, na szczęście nie było dużych kolejek

Bardzo niemiła obsługa ...

Bardzo niemiła obsługa ,robią łaskę że w ogóle pracują. Nie można nic się spytać bo nic nie wiedzą. Zawsze jedna kasa czynna, ludzi bardzo dużo, Pani mnie obsługująca bardzo nieprzyjemna, wręcz złośliwa. Starszy wysoki pan z jasnymi włosami też bardzo arogancki do klientów. Ten sklep to żenada...

Sklep jest czysty, ...

Sklep jest czysty, alejki są uporządkowane. Dosyć często zdarza się, że produkty posiadają całkowicie inną cenę niż są na półkach, co okazuje się dopiero przy kasie. Personel niezbyt skłonny do pomocy Klientowi, zdarza się, że z oburzeniem pokazują produkt. Czas obsługi Klienta przez personel jest szybki.

Brak informacji o ...

Brak informacji o towarach objętych promocją robiąc tam zakupy mam wrażenie że żadnych promocji poprostu nie ma . Wychodzę, robię zakupy w sąsiednim lidlu gdzie wszystko jest wyraźnie oznaczone po czym z reklam w TV okazuje się że w "biedronce" też kupiła bym wiele rzeczy w dobrej cenie.

Sklep bardzo brudny. ...

Sklep bardzo brudny. Obsługa nie miła. Rzeczy po terminie. Sklep nawet nie dotowarowany

To jedyny sklep ...

To jedyny sklep tej sieci w mieście. Robię w nim zakupy że względu na promocję cenowe. Często jednak już pierwszego dnia promocji tych produktów brak. Ponadto bardzo denerwuje mnie ograniczony dostęp do półek i trudności w prowadzeniu wózka przez ustawione między półkami palety z towarem. W tym sklepie jest tego sporo. Chyba robi się za mały, choć już kiedyś został powiększony.

Bardzo kiepska obsługa ...

Bardzo kiepska obsługa zarówno na sali obsługi jak i przy kasie. Nie lepiej w zaopatrzeniu podstawowych produktów.

Biedronka zachęciła mnie ...

Biedronka zachęciła mnie reklamą telewizyjną do wizyty w sklepie, ale oczywiście na miejscu mnie rozczarowała, bo bardzo drobnym drukiem dopisali że promocja jest i owszem ale z kartą biedronki. Nie lubię takich zagrywek.

Po dostawie problem ...

Po dostawie problem z przejechaniem wózkiem po sklepie gdyż są porozstawiane palety czas na remont

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(3.33 )

Billa

(3.40 )

dino

(3.57 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem