Jakość Obsługi

Play

( 3.76 )

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, działająca od 2007 roku. Firma świadczy swoje usługi na trzech podstawowych systemach - abonamentowym, na kartę oraz mieszanym. W swojej ofercie posiada również formułę stacjonarną oraz nowość - PLAY NEXT. Sieć jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła ofertę dla rodzin - FORMUŁA RODZINNA, która oferuje nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM. W 2018 roku liczba użytkowników PLAY wyniosła ponad 15 mln.

Opinie (3382)

Bardzo dobre podejście do klienta.

Kontakt z klientem bardzo dobry, wszystko wytłumaczone zrozumiale.

Od A do Z

Jestem pod wrażeniem obsługi w Punkcie Play. Od wejścia czulam się zauważona przez pracowników, mimo ze była kolejka klientów poza salon. Do punktu udałam się w celu przeniesienia numeru od innego operatora. Moje potrzeby zostały wybadane bardzo szczegółowo, zaproponowano szereg dodatkowych usług (nawet nie wiedziałam, ze firma oferuje tak wiele!) mimo ze nie chciałam zmieniać telefonu cieszę się, ze konsultant nakłonił mnie do tego, ponieważ teraz mogę się cieszyć nowoczesnym telefonem, który faktycznie okazał się potrzebny. W salonie panował ład i estetyka. Czułam się ważnym klientem. Na pewno polecę salon moim bliskim!

Fatalnie.

Co innego mówią, co innego oferują.

Dobrze.

kulturalna, profesjonalna

Ok.

Obsługa super tylko internet lipa

Rewelacyjnie.

prawdopodobnie najtańsze abonamenty

Ok.

Brak zasiegu lte. Obsluga mdła

Źle.

Zostałem wprowadzony w błąd. Długo nie można było wyjaśnić sprawy.

Źle.

Fatalna oferta, duże oplaty, kiepska obsługa

Bardzo źle.

Firma szczyci się 'największym' zasięgiem, a w rzeczywistości mam częste problemy z zasięgiem, nawet w dużych miejscowościach. Obsługa w salonach nie potrafi w ramach jednego nr NIP nadac kilka kont do rozliczania grup... Tragedia.

Źle.

Bardzo słaba obsługa na infolinii, pracownicy zaprzeczają sobie nawzajem i wprowadzają klientów w błąd.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem