Jakość Obsługi

Enel Med

( 3.34 )

Firma ENEL-MED świadczy usługi medyczne na terenie całego kraju. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej oraz sportowej. Na chwilę obecną ENEL-MED zatrudnia ponad 1800 lekarzy pracujących w 60 specjalizacjach oraz obsługuje 700 tys. pacjentów. Firma w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm z których korzysta już ponad 5000 przedsiębiorstw.

Opinie (339)

Kpina, brak konsekwencji

Dziewczyna jest w ciąży, posiadamy pakiet. Problemy z wolnym miejscem na USG co już jest kpiną skoro ciąża jest prowadzona w enelmed. Telefon na infolinie, najpierw jedna pani mowi, że nic nie poradzi i trzeba codzien się dowiadywać czy czasem nie zwolnił się termin, ok. Kolejne telefony, brak wolnego terminu i nagle druga Pani mowi, że jak na 2 tyg przed terminem usg nie bedzie wizyty to trzeba skladac specjalny wniosek i oni tę wizytę załatwią, a tymczasem dzwonić i sie dowiadywać.. W ciagu kolejnych telefonów okazuje się, że firma nie praktykuje nic takiego jak w/w wniosek i trzeba sobie radzić samemu. W związku z tym, rezygnujemy w najbliższym czasie, kpiną jest żeby firma nie umiała zadbać o klienta, który ma pakiet. Tymczasem terminy wizyt dla nowych klientów są dostępne.

Tragedia

W pakiecie pracowniczym ciężko dostać się do jakiegokolwiek lekarza i jedyną możliwością jest odświeżanie z uporem maniaka strony z terminami do placówki w okolicy a gdy termin się pojawia to po prostu się biegnie bo ma się 15-60 minut na dotarcie na wizytę. Lekarze jak już się jest na stacjonarnej wizycie lub telefonicznej to z reguły oszczędzają na badaniach jakby sami mieli za nie płacić. Poza tym idzie się do endokrynologa bo wypadają włosy i ma się trądzik to lekarz prędzej Cię przekieruje do dermatologa by ten Cię obejrzał niż zleci Ci badania na różne hormony z którymi do tego dermatologa można iść. Jak lecząc się wiele lat na niedoczynność tarczycy i od jakiegoś czasu na insulinooporność (na szczęście szybko zdiagnozowaną poza enel med), umówiłam się na kontakt telefoniczny z endokrynologiem by zlecił mi badania na różne hormony, morfologię, glukoze, insuline czy inne badania co mogą pokazać stan nerek, wątroby itp to lekarz mi powiedział że TSH to mi zleci od biedy, ale do innych badań nie widzi potrzeby bo ileś miesięcy temu morfologie miałam dobra i że morfologię to zleca internista... żal po prostu. Endokrynolog jest od hormonów, ale w enel med tylko od kilku nie od wszystkich, bo po badania na hormony żeńskie/męskie to trzeba iść do ginekologa lub do ginekologa-endokrynologa... czuje się jakbym chodziła do placówki NFZ, a to enel med...

Odwiedzałeś ostatnio Enel Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gabinet dentystyczny
  • lekarz dentysta
  • kardiolog
  • dermatolog
  • diagnostyka
  • szpital
  • usługi medyczne
  • pakiety medyczne
  • lekarz internista
  • ginekolog

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Esculap

(3.09 )

Evi-Med

(3.88 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem