Jakość Obsługi

Enel Med

( 2.48 )

Firma ENEL-MED świadczy usługi medyczne na terenie całego kraju. W skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej oraz sportowej. Na chwilę obecną ENEL-MED zatrudnia ponad 1800 lekarzy pracujących w 60 specjalizacjach oraz obsługuje 700 tys. pacjentów. Firma w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm z których korzysta już ponad 5000 przedsiębiorstw.

Opinie (385)

Gorzej niz nfz

Jakos obslugi, terminy i kompetencje lekarzy sa na bardzo niskim poziomie. Terminy do specjalistow standardowo przekraczaja 3 miesiace oczekiwania, badania usg - nawet pol roku. Strata pieniedzt

reklamacja

Wczoraj zakończyłam zabieg wszczepienia implantu z które.go jestem zadowolona.Skorzystałam z pakietu promocyjnego ,który obejmował ulgę na implant ,protetykę 15% i rtg 50% Z ulgi na implant i rtg skorzystałam natomiast przy ostatniej płatności za protetykę ulgi nie otrzymałam, bo Pani powiedziała mi że przy pierwszej płatności nie było zaznaczone że należy mi się ulga to przy drugiej nic nie może zrobić. Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Czuję się oszukana.

Beznadzieja

Pokrótce... Enel Med w Katowicach ma jednego urologa (termin oczekiwania 2 miesiące). Po kolce nerkowej łaskawie umówili mnie do urologa w placówce partnerskiej w Katowicach do Pani doktor Czapkiewicz nota bene doskonała. Pani doktor dała mi skierowanie na pilne TK jamy brzusznej i miednicy małej po czy kazała pilnie się do niej zgłosić. Dzisiaj próbowałem umówić się do Pani doktor przez Enel Med ale okazuje się, ze to niemożliwe bo mają u siebie urologa z terminem na grudzień. Beznadziejne podejście do pacjenta na infolinii. Samego faktu, że za pierwszym razem skierowali mnie w trybie pilnym do urologa nie biorą pod uwagę. Poza tym zmienianie lekarza co chwilę jest bez sensu... Coś czuję, że długo w enel medzie nie zagrzeję miejsca.

Tragedia

lekarz synowi pomylił lek... zamiast przeprosić i zapisać odpowiednią dawkę umówili mu wizytę bez jego wiedzy...Tragedia

miesięczne kolejki do specjalistów w całej Warszawie !!!

miesięczne kolejki do specjalistów w całej Warszawie - na kolonskopie - nie znają grafików na kolejne miesiące, w październiku zapisują na maj !!!! - a abonament płacę co miesiąc - czyli za 8 miesięcy płacę za nic! Do alergologa dziecięcego okres oczekiwania w całej Warszawie 3 miesiące. Za dużo pacjentów, a za mało lekarzy. Abonament płaci się i czeka. Kpina!!!!! Nie polecam.

Całkiem fajnie

Placowka baardzo przyjazna, do tego pakiet medyczny sie oplaca... Nie robilem dokładnych wyliczeń ale jedna wizyta na rozpoznanie w maju potem dwie kolejne i jedno wycinanie gangliona, potem profilaktyka plus żona też ma pakiet, to łacznie wychodzi stosunkowo tanio... Kilka terminów mialem takich kilkudniowych ale to i tak nie najgorzej.

Tragedia!!!! Odrazam szczecze

Terminy do specjalistów dłuższe niż na NFZ, na infolinii pani perfidnie daje do zrozumienia, że pacjencji indywidualni mają pierwszeństwo przez tymi z pakietów pracowniczych. Trafienie na dobrego lekarza graniczy z cudem, a jak już się uda, kolejną wizytę trzeba rezerwować z miesięcznym wyprzedzeniem.

Blizna po koagulacji

Zostałam namówiona do usunięcia włókniaka metodą koagulacji zamiast tradycyjnego wycięcia. Niestety mimo zapewnień lekarza i odpowiedniej pielęgnacji została mi na szyi duża, brzydka blizna... myślę, że po szyciu byłaby jednak dużo, dużo mniejsza. Generalnie masakra.

Ukrywanie wolnych terminów

Niby prywatna opieka medyczna, ale podejście tragiczne. Jestem w trakcie weryfikowania czynników mojej niepłodności, co wiąże się z tym, że wizyty muszą odpowiadać mojemu cyklowi. Zarówno na infolinii jak i w oddziale zatajane są przed pacjentami wolne terminy. Podczas pierwszej wizyty udalo mi się zapisać na następną za tydzień, tylko dlatego ,że lekarz sam mnie poinformował, że posiada wolne terminy. W recepcji poinformowano mnie, że nie ma miejsc, potem że grafik jeszcze nie wprowadzony i dopiero po pół godziny moich starań okazało się, że można. Przez telefon nic załatwić się nie da, chyba że chce się iść na wizytę do losowego oddziału, losowego doktora w terminie wybiegającym minimum miesiąc na przód. Aplikacja mobilna to kpina. Mojemu mężowi zniknęły w niej umówione wizyty , a nawet nie został poinformowany o ich anulowaniu.

Dobra stomatologia

Od lat korzystam ze stomatologii profilaktycznie oraz z leczenia. Próbowałam innych placówek. ale uważam że tu jest najlepiej.

Odwiedzałeś ostatnio Enel Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gabinet dentystyczny
  • lekarz dentysta
  • kardiolog
  • dermatolog
  • diagnostyka
  • szpital
  • usługi medyczne
  • pakiety medyczne
  • lekarz internista
  • ginekolog

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Esculap

(3.09 )

Evi-Med

(3.31 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem