IKEA

( 4.63 )

Opinie (4)

Restauracja powinna się postarać....

Nie chcę pisać o rzeczach oczywistych, typu: super wybór, wachlarz rozwiązań, dobre ceny itp. Chcę opisać restaurację. Sprawa przykra, ale poziom niziutki i nadal spada. Kiedyś lubiłem klopsiki z żurawiną i frytkami. Teraz smak pozostał tylko w żurawinie. Nie wiem, ci zrobili z dawnymi kotbullarami , ale smak mają podły i są ciężko strawne. Frytki sprawiają wrażenie syntetycznych, bez smaku. Ja rozumiem prawa rynku, że restauracja przynosi może straty. W takim wypadku warto zastanowić się, czy dla dobra klientów nie zamknąć jej. Pozostanie nieśmiertelny hot-dog na dole w bufecie!

Super obsługa

Super pomocna kadra. Mozna ku p ic tam wszystko

Super! Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do domu!

Świetny sklep. Szeroki wybór asortymentu do domu. Znajdziesz tam wszystko, co Ci się wymarzy. A po męczących zakupach, możesz skoczyć na pyszny i tani obiad lub hot-doga za 1zł :-) Serdecznie polecam.

Bardzo dobra obsługa

Obsługa sklepu IKEA na infolinii jest bardzo szybka oraz łatwa. Na infolinii nie czeka się bardzo długo (aczkolwiek myślę, że zależy to tez od pory dnia itd.). Konsultanci są bardzo mili i szybko potrafią pomóc z wieloma problemami.

Odwiedzałeś ostatnio IKEA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Abra

(3.69 )

Agata Meble

(3.92 )

Black Red White

(3.60 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem