MEDICOVER

( 4.02 )

Opinie (577)

Fatalna forma kontaktu z pacjentem

Przestrzegam przed tą firmą. Płatna wizyta u lekarza jak najbardziej, ale potem mur, nie ma żadnego numeru tel. do kontaktu ani nawet adresu mailowego gdzie można by o cokolwiek zapytać. Jedyne co można zrobić to rozmawiać z automatem i zapisać się na następną wizytę. Reklamacja też niczego nie załatwia, odsyłają na ten automat. Ta firma raczej bardzo nie lubi pacjentów. Pierwszy i ostatni raz. Jan

Rewelacyjnie.

Jakość obsługi na wysokim poziomie. Pracownicy kompetentni i bardzo uprzejmi.

Odwiedzałeś ostatnio MEDICOVER?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.19 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem