Biedronka

( 3.33 )

Opinie (23190)

Godna polecenia

W okolicy duży miejski parking, obok samego budynku mały firmowy parking na kilka pojazdów. Wnętrze marketu przyjemne, choć trochę mało przestronne. Duży tłok, co nie wpływa dobrze na komfort zakupów.. Towar z cenami na półkach. Kilka braków towarowych, paleta utrudnia przejście przez jeden z korytarzy, w kolejnym stoją puste kartony. Pracownicy próbują być w kilku miejscach na raz. Czynne dwie kasy. Obsługa bardzo miła, rozmowna, przyjazna.

Doskonała obsługa

Obsługa zareagowała widząc, że nie mogę znaleźć towaru. Dodatkowa zaoferowana pomoc w znalezieniu reszty produktów. Panie miłe, uśmiechnięte chętne do pomocy. Brak etykiet przy niektórych produktach.

Bardzo przyjemny sklep

Sklep jest zadbany i jest w nim czysto. Obsługa w większości jest miła. Gdy kolejka jest już długa to otwierają nową kasę. Produkty są prawidłowo poukładane,

Długie kolejki

Dnia 17.04.2019 byłam na zakupach w sklepie Biedronka w Chojnowie. Oczywiście musiałam odstać "swoje" w kolejce, bo tylko dwie czynne kasy na całe mnóstwo klientów. Pracownicy wyglądali na zniechęconych, zmęczonych i niechętnych klientom. W koszach non-food zastałam rozgardiasz i ciężko było ustalić cenę interesujących mnie produktów. W głównej alejce pozostawiono paletę (pustą), która skutecznie blokowała swobodne przejście. Jedyną zaletą jest wielość towarów i ich przystępne w większości ceny.

Czysto i schludnie!!

Odwiedzając sklep Biedronka w Galerii Sfera w Bielsku-Białej w dniu wczorajszym tj. 16.04, sklep wyglądał bardzo czysto, schludnie i zadbanie. Asortyment był bardzo szeroki, prawidłowo ułożony na regałach, nie zauważyłam znacznych luk w półkach. Zakupy przebiegły w miłym i przyjemnym odczuciu wewnętrznym, ze względu na panujący tam porządek. Wybrałam kilka produktów, kolejka do kasy była dość spora, czekałam około 3 minut, otwarte były dwa stanowiska kasowe. Moja ocena tej wizyty w sklepie była by na 5 gwiazdek, gdyby nie fakt, że ekspedientka była podenerwowana, miałam wrażenie że pracuje z przymusu. Suma sumarum moja osobista ogólna ocena sklepu to 4/5. Sklep czysty i schludny !!

Bardzo zle

Balagan wszedzie, niemila obsluga, pomylone opisowki promicji albo ich brak, bardzo malo miejsca

Najlepsza w mieście

Moja ulubiona Biedronka w Bartoszycach. Zawsze czysto, czytelnie oznaczone produkty, miła obsługa, a w sytuacjach awaryjnych szybka reakcja i ekspresowe rozładowanie kolejki.

Miła i uczynna obsługa

Kupiłem i zapomniałem na ladzie za kasami wagę łazienkową. Na drugi dzień zgłosiłem to kierowniczce, ona to przekazała swemu zmiennikowi. Następnego dnia miałem telefon, nastąpiło sprawdzenie monitoringu i zaproponowano mi rozwiązanie polegające na zwrocie należności. Jestem usatysfakcjonowany szybkością i sposobem załatwienia sprawy! Z tej okazji ponownie kupiłem wagę i tym razem nie zapomniałem jej.

Polecam zakupy w tym sklepie.

Asortyment bardzo różnorodny, bardzo dużo promocji, warzywa i owoce zawsze świeże. Obsługa miła i chętnie pomaga. Przy kasie kolejki zawsze rozłożone na kilka stanowisk.

Ogólnie super

Super . Produkty są świeże i ładne. Dobrze rozplanowany sklep i czysty tylko przy mało ludzi do pracy i kolejki przy kasach

Super

Bardzo miła kasjerka, sprawdziła czy na paragonie zostały odbite wszystkie promocje. Na sali sprzedaży tez miła obsługa, 3 razy pytałam gdzie leży towar ( ciągle o coś innego) i pani mi cierpliwie tłumaczyła, chociaż była zajęta rozkładaniem towaru.

całkiem nieźle

Mała powierzchnia sklepu i dość ciasne alejki. Sklep czysty i dobrze zatowarowany, kolejki kończą się całkiem szybko. Dość niewygodne są krótkie taśmy przy kasach. Sklep nadaje się tylko do małych zakupów.

Słabo takich kolejek nie ma nigdzie.

Podczas wielu wizyt w supermarkecie biedronka zawsze trzeba stać w długich kolejkach. Nie można wejść do sklepu zrobić zakupy w 10 minut gdyż kolejne 10 minut zawsze czeka się na obsługę.

Super obsługa

Jak zawsze idealna obsługa. Zaprowadzą pracownicy do produktów.

Ogólnie okej, ale brak pod produktami cen

Dojazd do sklepu dobry, jest mały parking. Wokół sklepu i w środku panuje porządek. Ogólnie okej, ale brak pod produktami cen. Uciążliwe jest także szukanie czytnika cen (nie ma go oznaczonego z góry). Dotarłam do jednego czytnika umiejscowionego przy przejściu na magazyn - był on krzywo umocowany na ścianie i nie chciał za pierwszym razem odczytać kodu kreskowego.

Oferta super, zapach nie do zniesienia

Bardzo lubię robić zakupy w Biedronce, jednak nad pójściem do tego konkretnie marketu będę się zastanawiać. W innych Biedronkach nie miałam nigdy problemu z czystością obiektu, ale co mnie spotkało tutaj to przechodzi ludzkie pojęcie. Lodówki, w których są różne mięsa, po otwarciu przeraźliwie śmierdzą. Brzydki zapach to mało powiedziane - to jest smród zgniłego mięsa. Co jak co, ale o lodówki, w której trzyma się żywność powinno się dbać. Nie polecam mięsa z tego obiektu.

bez zastrzeżeń

Wszystko klasycznie, czysto, towar poukładany, ale dlaczego czynna tylko jedna kasa?

Brudno, obsługa mało kompetentna, bałagan w cenowkach

Zarówno obsługa jak i czystość zostawiają wiele do życzenia. Przy produktach brakuje cen, albo są niezgodne z opisem produktu, podłoga jest zawsze brudna, przy kasie wyskakuje inna cena, na co pracownik tłumaczył się, że nie zdążył zmienić. Produktów z promocji albo nie ma bo nie dowieźli, albo pracownicy nic nie wiedza na ten temat.

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.66 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem