Biedronka

( 3.36 )

Opinie (23085)

Godna polecenia

W okolicy duży miejski parking, obok samego budynku mały firmowy parking na kilka pojazdów. Wnętrze marketu przyjemne, choć trochę mało przestronne. Duży tłok, co nie wpływa dobrze na komfort zakupów.. Towar z cenami na półkach. Kilka braków towarowych, paleta utrudnia przejście przez jeden z korytarzy, w kolejnym stoją puste kartony. Pracownicy próbują być w kilku miejscach na raz. Czynne dwie kasy. Obsługa bardzo miła, rozmowna, przyjazna.

Może Panie kasjerki przestaną być wreszcie od wszystkiego

Och! Okazuje się , że dużo kas otwartych! Fajnie - dawno tu nie byłam bo nie lubię stać w kolejkach, no ale raz na jakiś czas zdarza mi się wpadać . No i o! Jestem trzecia , zacieram łapki a tu Pani pierwszej coś rypło,stłukło, rozsypało i rozlało....Co robi Pani z kasy? Nie, nie używa dzwonków, żeby ktoś kto akurat na kasie nie siedzi przyszedł i to sprzątnął (pewnie ostał się tylko nadęty kierownik co to szmaty nie dotyka w żadnym wypadku i mało tego opieprza tego co na niego zadzwoni w takim przypadku) Wyłazi z kasy, idzie najpierw po szczotkę - zamiata,potem idzie po mopa i zostawia szczotkę - wyciera i idzie odnieść mopa a potem wraca. Flaki mi sie przewróciły już 400 razy , gdybym się nie wyłożyła na taśmę zmięłabym kasę .... Gdybym miała rzeczy które zmieszczą mi się pod pachą - zmieniłabym kase... Był taki moment, że chciałam zostawić to wszystko i wyjść....ale wytrwałam i długo mnie tam nie zobacza....Bleee

Bałagan na sklepie

Ogólny bałagan na sklepie, jedyna Biedronka w Ostrowcu gdzie panuje taki nie porządek. Brak cen zwykłych, a tym bardziej promocyjnych na wszystkich produktach.

Obsługa taka sobie

Robię nie raz zakupy w Biedronce chodź nie często. Jest tam straszny bałagan, towary porozrzucane po całym sklepie. Ekspozycja towarów okropna a systematyka rozmieszczenia straszna. Dawniej w biersonkach był większy porządek i czes iej Ch ialo się robić zakupy. Natomiast na tą chwilę tylko wtedy kiedy jest jakiś ciekawy produkt w promocji. Ceny nie są zgodne z towarem obsługa nie zbyt miła. Nie zbyt chętnie robi się zakupy w tym markecie.

Fatalna obsługa jednej z pracownic, przechodzi sama siebie!

W ostatnich dniach udałam się na zakupy do Galerii Libero, na sam koniec wstąpiłam do Biedronki po kilka spożywczych produktów. Sklep zamykali o 21. Weszłam o 20.30. Zabrałam kilka produktów i zbliżała się godzina zamknięcia więc zbliżaliśmy się do kas. Osoba towarzysząca czekała w kolejce a ja wróciłam się po jeden produkt. Spotkałam wtedy ponownie pracownice( brązowe włosy, kucyk, okulary, ok. 40 lat), która już wcześniej na sklepie była niedostępna.. Ta Pani widząc, że idę po jeszcze jeden produkt wcale nie zaczęła grzecznie informować iż niedługo zamykają tylko po prostu zaczęła na mnie wrzeszczeć. Tragedia. Nie tylko po mnie krzyczała w niebo głosy. Wykrzykiwała, że wszyscy mają iść do kas. Chyba nikt nie miał prawa już nic wziąć z półek jak zaczęła krzyczeć. Rozumiem, żeby nie wpuszczać nowych klientów jak zamykają. Ale bez przesady, tego typu zachowanie gdy ktoś kończy zakupy. Nigdy nie spotkałam się z tak fatalnym traktowaniem klienta. Dodatkowo potem Pani podeszła pod kasy i dalej prawiła pod nosem swoje morały. Również pracuje na obsłudze ale taki ton głosu i krzyki są niedopuszczalne ze strony pracownika. Ta pracownica obniża poziom obsługi całej placówce swoim nagannym zachowaniem.

moze być

W porównaniu do poprzednich wizyt wizyta ok. Tym razem alejki nie były pozastawiane promocyjnym towarem. w koszach w wyprzedażowym asortymentem wielki misz - masz

Obsługa pozostawia dużo do życzenia

Sklep posiada zbyt mało personelu a także ten który jest nie jest odpowiednio przeszkolony ( podstawowe braki w wiedzy czysto handlowej). Pracownicy nie dbają o wizerunek sali sprzedażowej a co najważniejsze również swój (strój służbowy często brudny i niechlujnie założony). Asortyment wykładany na regały i lady chłodnicze bez odpowiednich cenówek, chaotycznie. Częste "dziury" w podstawowej ekspozycji.

Pozostawia wiele do życzenia

Podczas częstych wizyt jestem świadkiem, jak kasjerzy nie reagują na "rosnące" kolejki. Kilka razy znalazłam na półkach produkty po terminie ważności, np. barszcz czerwony w butelce, mięso mielone, śmietana. Nie wszystkie produkty posiadają etykiety z cenami. W sklepie jest brudno, towary są niepoukładane, na półkach leżą puste kartony i worki. Przed wejściem do sklepu leżą śmieci, worki i paragony.

Dobrze zatowarowany lecz bałagan.

Sklep po remoncie i z dodatkowym parkingiem. Niestety niewiele to pomogło, sklep jest zaniedbany, zastawiony paletami, brakuje oznaczeń cenowych, najczęściej otwarta jedna, dwie kasy. Odkąd pamiętam kolejki. Asortyment w dużej ilości przemieszany (kosze przemysłowe), wózki brudne a obsługa nieprzytomna. Nie polecam.

Mam pewne uwagi

Obsługa była dobra. Zadbano, by kolejki do kas nie były zbyt długie, otwierając następną, choć można byłoby zrobić to szybciej. W sklepie natomiast nie było najczyściej. Klejąca się podłoga strasznie rzuca się w oczy i irytuje.

Tragedia

Zawsze tak samo jedna kasa a lidzi sporo... najgorsza obsluga w calyn powoecie. Zakup pieczywa trwa 25 minut

Średnia obsługa

Pracownicy ze względu na ich niedużą ilość są zdenerwowani. Kolejki są duże i myślę, że jeśli ktoś planuje szybkie zakupy nie jest w stanie w sposób błyskawiczny dokonać zakupu 2 lub 3 produktów. Korytarze są załadowane towarem co utrudnia przejazd wózkiem z zakupami. Czasami przy dłuższej kolejce trzeba przejechać cały korytarz aby ustawić się do obsługi.

Coraz gorzej...

Biedronka zawsze gwarantuje spory wybór towarów i atrakcyjne ceny, ale raczej nic poza tym. W sklepie jest ciasno, często nie da się swobodnie przejść między regałami. Notorycznie brakuje w tym sklepie koszy zakupowych, których zawsze trzeba szukać przy kasach. Brakuje też często aktualnych gazetek i folderów. Długie kolejki do kasy są tu normą. Nie polecam.

Dobry standard

Obszerny parking, ale ciągły problem ze znalezieniem wolnego miejsca. Obsługa miła, kompetentna. Obiekt przestronny, jasny, przyjazny dla klienta. Braki towarowe na półkach, pozostawione puste opakowania zbiorcze w sali sprzedaży, na regałach - prawdopodobny powód to braki personalne, rzuca się w oczy duże obciążenie wieloma obowiązkami każdego pracownika.

Zdarzają się produkty bez terminu ważności

Obsługa kompetentna, pomocna. Czas obsługi szybki.Bogata oferta towarów, ale wąskie przejścia z wózkami. Miejsce czyste. Zdarzają się nieświeże warzywa i towar po terminie- bardzo rzadko.

(Prawie) Idealna obsługa

W sklepie tym robię zakupy wręcz codziennie. Jest to supermarket położony najbliżej akademików AGH, a co za tym idzie- każdego dnia odwiedza go niezliczona ilość kupujących. Najczęściej falami w zależności od tego, o której kończą się zajęcia oraz w godzinach szczytu. Kasjerzy są przygotowani na takie sytuacje. Natychmiast otwierają kolejne kasy i zapraszają klientów do siebie. Produkty kasują szybko i bez problemów. Zdecydowaną większość kodów znają na pamięć. Nie zdarzyło mi się nigdy, aby kasjer, którego poprosiłem o pomoc odmówił mi lub nie wiedział gdzie leży wspomniany produkt. Jedynym problemem jest tutaj znajomość języka obcego. Bywały sytuacje gdy pomagałem kasjerom w komunikacji z zagranicznym klientem. Nie jest to znaczny problem. Pomimo tego, że na Akademii Górniczo-Hutniczej studiuje bardzo dużo osób z programów typu Erasmus, to jednak zawsze w kolejce jest ktoś kto chętnie pomoże, ewentualnie należy pamiętać, że translator w smartfonie ma dosłownie każdy.

DOBRA OBSŁUGA

PO PYTANIU, GDZIE DANY PRODUKT SIĘ ZNAJDUJE - EKSPEDIENTKA POSZŁA ZE MNĄ DO DANEGO STOISKA / DO KONKRETNEJ PÓŁKI. WSZYSTKO MI ZOSTAŁO WYJAŚNIONE I POKAZANE!!!

Braki

Kolejny raz w sklepie półki świecą pustkami. Na mojej liście zakupów była m.in. mieszanka warzyw mrożona- brak, jogurt grecki naturalny- brak, oliwki z pastą paprykową- brak, napój izotoniczny- brak, papryka konserwowa- brak, paluszki rybne- brak oraz tofu- brak. W sumie ze sklepu wyszłam z pastą do zębów, bułkami i serem żółtym, bo tylko to było dostępne...

Odwiedzałeś ostatnio Biedronka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Billa

(2.50 )

Dino

(3.78 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem