Jakość Obsługi

Play

( 3.76 )

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, działająca od 2007 roku. Firma świadczy swoje usługi na trzech podstawowych systemach - abonamentowym, na kartę oraz mieszanym. W swojej ofercie posiada również formułę stacjonarną oraz nowość - PLAY NEXT. Sieć jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła ofertę dla rodzin - FORMUŁA RODZINNA, która oferuje nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM. W 2018 roku liczba użytkowników PLAY wyniosła ponad 15 mln.

Opinie (3385)

Rewelacyjnie.

prawdopodobnie najtańsze abonamenty

Ok.

Brak zasiegu lte. Obsluga mdła

Źle.

Fatalna oferta, duże oplaty, kiepska obsługa

Źle.

Bardzo słaba obsługa na infolinii, pracownicy zaprzeczają sobie nawzajem i wprowadzają klientów w błąd.

Rewelacyjnie.

Wchodząc do salonu (Królewska, Krakow) można odnieść wrażenie, że doradca czekał wrłaśnie na mnie. Od samego początku szeroki uśmiech, entuzjasytyczne powitanie, dopytywanie o wrażenia po przedstawieniu oferty i autentyczne zainteresowanie tym, co jako firma mogliby dla mnie zrobić, żeby mi ułatwić życie (w sferze usług telekomunikacyjnych). Szczere spojrzenie, otwarta postawa ciała, widoczny entuzjazm i zaangażowanie w obsługę. To robi bardzo dobre wrażenie i choć sama oferta nie wyróżnia się niczym szczególnym od konkurencji, dla samego traktowania klienta (potencjalnego) warto rozważyć propozycję tego operatora.

Tak sobie.

Gdy podpisujesz nową umowę pracownicy ożywieni i nastawieni tylko na zarobek, nie licząc się z zdaniem klienta.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem