Jakość Obsługi

Play

( 3.68 )

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, działająca od 2007 roku. Firma świadczy swoje usługi na trzech podstawowych systemach - abonamentowym, na kartę oraz mieszanym. W swojej ofercie posiada również formułę stacjonarną oraz nowość - PLAY NEXT. Sieć jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła ofertę dla rodzin - FORMUŁA RODZINNA, która oferuje nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM. W 2018 roku liczba użytkowników PLAY wyniosła ponad 15 mln.

Opinie (3068)

Dobra obsługa

Kontakt z infolinią sieci Play jest zawsze merytoryczny, konkretny i bez naciągania na dodatkowe usługi.

Super

Młoda Pani bardzo przesympatyczna. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Przekazała do siebie kontakt w razie dalszych problemów.

Super obsługa !

Celem mojej wizyty w salonie Play było przedłużenie umowy na abonament telefoniczny. Po wejściu do salonu, do swojego stanowiska zaprosił mnie pracownik salonu. W pierwszym etapie wypytał mnie o moje potrzeby oraz posiadane produkty w innych sieciach komórkowych (po to by móc dopasować ofertę do moich potrzeb - im więcej usług tym taniej). Po określeniu moich oczekiwań, pracownik zaproponował mi ofertę która była tańsza w sumie o 30 zł/mc za wszystkie usługi wraz z wymianą urządzeń na nowe za naprawdę dobrą cenę. Po wszystkim pracownik załatwił formalności związane z podpisaniem dokumentów oraz wysłaniem powiadomień do poprzednich sieci o rezygnacji z umowy. Do domu wróciłem z nowymi urządzeniami, które okazały się trafnym wyborem za sprawą znajomości ich parametrów przez pracownika. Polecam ten salon w 100%.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

02.12.2018
Play Inna forma kontaktu

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Tak sobie.

Tak sobie. Poprawnie ale tylko poprawnie.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.17 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem