Jakość Obsługi

Play

( 3.56 )

Opinie (5038)

Bardzo miła, ale

Pani w salonie PLAY była bardzo miła, ale zaproponowała mi ofertę, w której miałbym płacić więcej niż obecnie za (dodoatkowo) nielimitowane MMS-y i więcej Internetu. W erze aplikacji takich jak WhatsApp i Messenger korzystanie z MMS-ów jest mało atrakcyjne.

Porofesjonalnie

Obsługa w pełni profesjonalna. Obsługująca mnie Pani zna się na rzeczy.Polceam

Szybka i profesjonalna obsługa

Salon sieci Play odwiedziłam w weekend, mimo sporego ruchu nie czekałam długo w kolejce co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Konsultant który mnie obsługiwał był ubrany zgodnie ze standardami jakie widziałam w innych salonach tej sieci. Obsługa była bardzo miła, pan zadawał dużo pytań odnośnie moich potrzeb, dzięki czemu zaproponowano mi ofertę której szukałam. Salon był zadbany, czysty, jednakże w jednym miejscu brakowało ulotek. Podczas pożegnania otrzymałam wizytówkę z informacją, że zawszę mogę skontaktować się by otrzymać potrzebną pomoc. Jestem zadowolona z obsługi i na pewno w przyszłości polecę ten salon,

Najlepsza obsługa

Trafiłam do salonu z problemem, Konsultantka pomimo skromnych możliwości starała mi się pomóc i się udało. Mój problem został rozwiązany pomimo odwiedzenia 3 salonów wcześniej. Skrupulatna i kompetentna obsługa. Najlepszy salon.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Tak sobie.

Tak sobie. Poprawnie ale tylko poprawnie.

Dobrze.

Dobrze. Poziom obsługi dobry, oferta przeciętna, problemy z zasięgiem.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem