Jakość Obsługi

InPost

( 4.02 )

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce. Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych.

Opinie (1101)

Super

Super paczkomat, mało kiedy jest przeładowany. Jedyny minus - czasami dotyk na ekranie się psuje i ciężko wpisać chociażby numer telefonu przez co cały proces odbioru się wydłuża.

Kurier

Kurier doreczajac paczkę był bezczelny oraz wulgarny, niestety to już nie pierwsza taka sytuacja związana z tą firmą... nie polecam

Z każdym rokiem gorzej

Do tej pory byłem zadowolony z usług, jednak po przeniesieniu mojej paczki do innego paczkomatu i nie poinformowaniu mnie o tym wcześniej co spowodowało, że musiałem jechać na drugą stronę miasta i wymuszonych przeprosinach na fb coraz bardziej mam ich fość

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nawet naldelikatniejszy towar odbieram "cały i zdrowy". Powiadomienia mam i SMS-em i mailem. Polecam ten sposób odbioru przesyłem, poza tym paczkomatów jest coraz więcej.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio InPost?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • przesyłki kurierskie
  • paczki
  • kurier
  • paczkomaty

Podobne firmy w okolicy

Poczta Polska

(3.33 )

Pocztex

(1.00 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem