Jakość Obsługi

InPost

( 3.60 )

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce. Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych.

Opinie (1722)

Inpost=NIERZETELNA FIRMA

~Danuta / 2020-05-18 18:30 Ocena: 1.00 / 5 Podwójnie pobrana opłata za nadanie paczki ( awaria paczkomatu,musiałam iśc do innego),paczka wysłana 11.II.2020 ,do 18.05.2020 nie dotarła do adresata.Wielokrotnie reklamowana,BRAK ZWROTU ZA PODWÓJNIE POBRANĄ OPŁATĘ (załączyłam wyciągi z karty),BRAK ZWROTU WARTOŚCI PACZKI,BRAK WYJAŚNIENIA,PRZEPROSIN.WSZYSTKIE REKLAMACJE ROZPATRZONE ODMOWNIE Zaletybrak zalet Wadysame wady-paczka ukradziona,podwójnie pobrana opłata niezwrócona,brak wyjasnienia,brak przeprosin

Uszkodzone paczki

Dziś 3 lipca 2020 r.odebrałem już po raz drugi paczkę z sfd uszkodzoną, rozerwaną! Beznadziejni kurierzy. Prawie miesiąc temu paczkę wysłali do ... Gdańska. Porażka, każda inna firma lepiej pracuje niż oni. I reklamacji nie uznają. Żadnego przepraszamy za naszych pracowników.

Borowska 114 WRO06L

Tragedia! Co się z Wami dzieje! (to nie jest związane z sytuacją epidemii bo było przed nią) Czy ktoś w końcu wstawi większy paczkomat w tej lokalizacji? Bardzo często zamawiam paczki przez paczkomaty i już chyba 10 paczka jest przekierowywana najpierw do paczkomatu tymczasowego z powodu przepełnienia wybranego. W paczkomacie tymczasowym leży 48 godzin!!! Piszę, dzwonię i nic! Nie mam możliwości odbioru paczkomatu tymczasowego bo jest po prostu za daleko. Postawiliście sobie olbrzymi paczkomat na parkingu koło aquaparku, ale nikt nie pomyślał, żeby ten malutki w lokalizacji Borowska 114 zamienić na większy. Czy to jest takie trudne skoro jest wieczny problem z przepełnieniem? Dodam jeszcze taką ciekawostkę. Również wysyłam paczki za pomocą paczkomatu WRO06L i nigdy nie spotkałam się z sytuacją żeby brakowało wolnej skrzynki. Baa! Nawet mam wybór, jeśli otwarta jest za mała mogę wybrać inny rozmiar. Czyli co? Miejsce jest! Pytanie, dlaczego paczki nie są kierowane do wybranego paczkomatu?

Skandal

21.05 paczka zaginęła w dniu nadania w paczkomacie. Paczka była oznaczona jako nie nadana pomimo iż została umieszczona w paczkomacie. Po trzech tygodniach zgłoszona reklamacja o zwrot kosztów za przesyłke i jej zawartość. Po koło 3.5tyg(16.06)i kilku ponagleniach ktos raczył przeszukać paczkomat. Paczka się znalazła i dotarła. Reklamacja została umorzona bo przecież paczka DOSTARCZONA. Koszty poniesione za ponowne wysłanie towaru, i za zwrot zaginionej paczki musiałem ponieść Ja Skandal.

Nie dziękuję, nigdy więcej

Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.

MASAKRA! UWAŻAJCIE NA NICH!

Opinię wystawiam po zeszłotygodniowej dostawie - dostałem laptopa ze strzaskaną matrycą. Sprzedający ma protokół sprawdzenia towaru przed wysyłką, więc został zniszczony w transporcie. Reklamację przeciągają najdłużej jak się da, nie ma możliwości uzyskania informacji na infolinii, i oczywiście nie uznali mojego zgłoszenia. Zniszczyli mi komputer i umyli ręce, NIE POLECAM!!!

Super obsługa

Profesjonalizm pani która przyjmowała zgloszenie [zablokowała się skrytka] oraz pana (dane osobowe pracownika usunięte przez administratora- RODO) z działu technicznego. Bardzo dziękuję.

LEKCEWAŻENIE KLIENTA

W dniu 11.06.2020 r. otrzymałam informację sms, że moja paczka została umieszczona w paczkomacie. Jeszcze tego samego dnia poszłam odebrać paczkę. Okazało się, że została umieszczona w uszkodzonej skrytce, która nie chciała się otworzyć. Od razu spod owego paczkomatu zadzowniłam na infolinię zgłosić problem. Uprzejmy Pan poinformował mnie, że zgłosi w systemie, aby przełożyć paczkę do innej (sprawnej) skrytki i że tego samego dnia lub na drugi dzień otrzymam smsa z nowym kodem. 16.06.2020 zadzwoniłam ponownie na infolinię, żeby zapytać na jakim etapie jest przełożenie mojej paczki do innej skrytki, po czym otrzymałam informację, że nie wiedzieć czemu (?!) moja paczka została cofnięta na magazyn In Post. Zapewniono mnie również, że nie zostanie ona odesłana do Nadawcy, tylko ponownie dostarczona do paczkomatu, abym mogła ją odebrać. Dzisiaj tj. 18.06.2020 dzwoniąc na infolinię poinformowano mnie, że w dniu wczorajszym paczka dotarła do Nadawcy. Na pytanie, co w takim przypadku, kiedy nie mam ani paczki ani pieniędzy Z WINY IN POST, dowiedziałam się, że TO JA mam się kontaktować z Nadawcą w celu ponownego nadania paczki, albo złożyć reklamację na stronie IN POST. Zupełne DNO. Lekceważenie klienta w każdym calu, tym bardziej, że wina leży WYŁĄCZNIE po stronie IN POST.

Najgorsza firma kurierska

Po 2 tygodniach zgłosiłem zaginięcie przesyłki, ponieważ nadal nie była dostarczona w deklarowanym terminie 2 dni. Kontaktowałem się 3x na infolinię, pisałem 3x maile bez żadnych skutków - za każdym razem "sprawdzamy sytuację", a tak na prawdę nic się nie działo. W końcu zgłosiłem roszczenie reklamacyjne i po 45 dniach od daty zgłoszenia w końcu otrzymałem decyzję(oczywiście w międzyczasie były przepychanki żeby tylko nie oddać należących mi się pieniędzy za paczkę). Co więcej w decyzji otrzymuję podstawę wartości przesyłki wycenionej przez inpost, a koszt paczki trafia na konto menadżera paczek - na jakiej podstawie?!?! Obsługa to jest żart, a zgłoszenia reklamacyjne kiedy coś zawalą jeszcze większe dno. -nieszanowanie klienta -kłamanie, że coś się dzieje w celu wyjaśnienia mojej sprawy -zrzucanie winy na klienta; brak odpowiedzialności -ustalanie stawek według "swoich widzi mi się" -brak zwrotu na konto bankowe, tylko na konto inpost -bezsensowne przedłużanie i zniechęcanie w celu wyjaśnienia i zwrotu - czekają na przedawnienie sprawy

dno

kurier wydał moja paczke obcej przypadkowej osobie i w trakcie rozmowy tel powiedział ze mam sam iśc i odebrac sobie moja paczke od osoby której została wydana

Tragiczna obsługa aroganckich kierowców

Tragiczna obsługa,zero szacunku do klienta,arogancja przez telefon,kierowcy który przyjeżdża jak chce i kiedy chce. Kompletny brak kultury i szacunku. Od czego jest kierowca Kurier z Opola ? Od lekceważenia klienta ? Pracuje za karę ? Jak nie podobają się kurierowi paczki i adresy to powinien zmienić pracę a nie ustawiać klientów swoim sarkastycznym zachowaniem. Nie polecam firmy InPost z Opola nikomu. Totalne zero na dnie

Skandal

Kurier 22 maja mial doreczyc 2 paczki, o g 9 zaznaczyl paczki jako niedostarczone i nie probowal doreczenia.

Inpost to dno tak fatalnej obsługi nie oferuje żadna firma

Gubią paczki , dostawy nie terminowe, reklamacje nie uznane ta firma powinna zniknąć z rynku . To co się dzieje w maju to dno jeśli chodzi o obsługę paczek przez tą firmę.

Obsługa

Kurierzy rzucający prączkami ,również tymi z oznaczeniem (uwaga szkło).Połączenie się z infolinią graniczy z cudem .

Koszmar

Rzekomy InPost odbiera paczki w firmie w której pracuje . Kurierzy rzucają paczkami na naszych oczach mówiąc „to to jeszcze nic , jak Ukraińce to skopią to dopiero masakra” , są opryskliwi a jak zwrócisz takiemu uwagę to nie odbierze naszych paczek ... z daleka od tego czegoś ...

Odwiedzałeś ostatnio InPost?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • przesyłki kurierskie
  • paczki
  • kurier
  • paczkomaty

Podobne firmy w okolicy

Poczta Polska

(2.85 )

Pocztex

(0.68 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem