Opinie użytkownika (166)

Jest to rewelacyjne...
Jest to rewelacyjne rozwiązanie. Wreszcie jestem w stanie sprawnie zamówić taxi, bez zbędnego oczekiwania na połączenie z dyspozytorem. Można uniknąć wszelkich pomyłek w momencie zamówienia. Ceny są atrakcyjne, a dodatkowe rabaty zachęcają do skorzystania. Pracownicy są uprzejmi i kulturalni.

Kient_mmf5

06.07.2022
Nie zgadzam się (0)
Pracownicy infolinii są...
Pracownicy infolinii są kompetentni i uprzejmi. Sprawna obsługa to atut tej firmy. Pracownicy szczegółowo są w stanie przekazać wszelkie informacje i rozwiać niejasności. Czas oczekiwania na połączenie jest dosyć krótki więc jest to dodatkowy atut.

Kient_mmf5

06.07.2022

LUX MED

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Świetna organizacja. Zamawiałam...
Świetna organizacja. Zamawiałam wiele produktów, niektóre były trudno dostępne w magazynach, jednak wysyłka przebiegła szybko i sprawnie. Na każdym etapie byłam informowana o postępach. Gdy wynikły drobne opóźnienia, to niezwłocznie dostałam informację o tym oraz w jakim czasie zostanie problem rozwiązany. Sądzę, że firma dla o swoich klientów.

Kient_mmf5

06.07.2022

Hebe

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo dobra....
Obsługa bardzo dobra. Kontaktowałam się w celu uzyskania informacji odnośnie zabiegów oferowanych w salonie. Pracownica szczegółowo poinformowała mnie o całej ofercie, jak i również o aktualnych promocjach. Poszukiwałam bonu dla przyjaciółki i nie wiedziałam na co się zdecydować, a pracownica potrafiła doradzić, tak żeby każdy był zadowolony. Na pewno skorzystam z usług.

Kient_mmf5

02.04.2022

Yasumi

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Restauracja na bardzo...
Restauracja na bardzo wysokim poziomie. Jest to miejsce eleganckie, urządzane ze smakiem. Oferowane jedzenie jest bardzo smaczne i w dobrej cenie w porównaniu do jakości. Idealne miejsce na spotkania ze znajomymi lub na randkę. Restauracja posiada swój klimat, dzięki czemu można się poczuć docenionym.

Kient_mmf5

02.04.2022

Czarny Sezam

Placówka

Tarnów, Mościckiego 50

Nie zgadzam się (0)
Sklep zlokalizowany wygodnie,...
Sklep zlokalizowany wygodnie, z dużym parkingiem. Pracownicy sprawnie obsługują klientów, będąc zawsze miłymi. Pomimo dyskontu w pobliżu, bardzo duża ilość klientów m, ze względu na wysoką jakość produktów. Dodatkowo niskie ceny są atutem sklepu.

Kient_mmf5

02.04.2022

Strusinianka

Placówka

Tarnów, kaufland lwowska

Nie zgadzam się (0)
Szeroki wybór produktów...
Szeroki wybór produktów wysokiej jakości. Pieczywo jest zawsze świeże i chrupiące. Podoba mi się fakt, że pracownicy na miejscu robią swoją pizzę, tak że klient widzi cały proces. Obsługa jest miła i sprawna. Pomimo wzmożonego ruchu, czas oczekiwania na kolejkę jest dosyć niski. Ceny są odpowiednie, a czystość w sklepie jest zawsze zachowywana.

Kient_mmf5

02.04.2022

Strusinianka

Placówka

Tarnów, ul. Wałowa

Nie zgadzam się (0)
Świetne podejście do...
Świetne podejście do klienta. Pracownicy swobodnie doradzają, dając czas do zastanowienia. Podobało mi się, że nie nalegają na sprzedaż droższej rzeczy, często proponując tańszy produkt, jednak w równie dobrej jakości. W salonie panuje spokojna atmosfera, jest specjalne miejsce, do mierzenia biżuterii, gdzie można usiąść. Gabloty są czyste i jasne. Zachowanie personelu jest na najwyższym poziomie.

Kient_mmf5

02.04.2022

jubilersezam.pl

Placówka

Tarnów, Szkotnik

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjazny sklep....
Bardzo przyjazny sklep. Bardzo duży wybór produktów, w różnych wariantach. Towar ułożony w taki sposób, że z łatwością można odnaleźć odpowiednią rzecz. Przymierzalnie są dosyć duże i zachowane w czystości. Bardzo dobra lokalizacja sklepu, z dużym parkingiem. Nie trzeba pokonywać schodów, dzięki czemu każdy będzie mógł się dostać do sklepu.

Kient_mmf5

02.04.2022

TXM textilmarket

Placówka

Tarnów, Błonie

Nie zgadzam się (0)
Bardzo duży wybór...
Bardzo duży wybór produktów w dobrej jakości. Pracownicy mają przyjemne podejście do klienta i potrafią odpowiednio doradzić. W sklepie panuje miła atmosfera. Każdy może odnaleźć tu coś dla siebie w bardzo niskiej cenie. Nie spotkałam się z nieporządkiem na sali sprzedaży, ani z pomyłkami odnośnie cen. Jeżeli takie były, to tylko na korzyść klienta.

Kient_mmf5

02.04.2022

TXM textilmarket

Placówka

Tarnów, Szkotnik

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo dobrze...
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Podoba mi się obszerna wiedza personelu odnośnie doboru produktów i całej pielęgnacji. Ceny w porównaniu do jakości są odpowiednie. W sklepie panuje porządek i łatwo można odnaleźć interesujące produkty. Dojazd do sklepu jest dosyć łatwy, jednak niewielki parking czasami jest problemem.

Kient_mmf5

02.04.2022

Fale Loki Koki

Placówka

Tarnów, Nowodąbrowska 39B

Nie zgadzam się (0)
Sklep znajduje się...
Sklep znajduje się w dogodnej lokalizacji. Jest dosyć spory parking i ułatwiony dojazd. Jeżeli chodzi o alejki, są one szerokie, dzięki czemu można swobodnie się poruszać, nawet dużym wózkiem. Na sali sprzedaży jest czysto, towary są równo ułożone. Czasami się zdarza, że podczas rozpakowywania produktów z palet jest utrudnione przejście. Zachowanie pracowników jest na średnim poziomie. Niektórzy pracownicy wykonują swoje obowiązki z uśmiechem, natomiast zdarzają się tacy, którzy widać że pracują z przymusu. Podczas zakupów trzeba dokładnie sprawdzać ceny, ponieważ często zdarzają się pomyłki na niekorzyść klienta.

Kient_mmf5

02.04.2022

Biedronka

Placówka

Lisia Góra, Tarnowska 7a

Nie zgadzam się (0)
Sklep po remoncie...
Sklep po remoncie sprawia eleganckie i na poziomie wrażenie. Wystrój jest stonowany, bardzo przyjazny dla oka. Alejki są szerokie, dzięki czemu z łatwością można się poruszać po sklepie. Towary są ułożone w sposób intuicyjny, więc szybko można znaleźć odpowiednie produkty. Ceny w porównaniu do jakości są bardzo dobre. Jeżeli chodzi o personel, to jestem zadowolona. Pracownicy są mili i gotowi pomóc. Jedynym minusem całego sklepu jest mało miejsca po odejściu od kas, czasami ciężko przejść, jednak ogólne wrażenie jest dobre.

Kient_mmf5

02.04.2022

Biedronka

Placówka

Kłodzko, Noworudzka 2

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy znający się...
Pracownicy znający się na swoim fachu. Jedna z nielicznych firm elektrycznych, która ma pojęcie o swojej pracy. Pracownicy są zaangażowani w wykonywanie obowiązków. Wszelkie zlecenia są realizowane szybko i sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem. Szef jest osobą godną zaufania, potrafiący doradzić. Kontakt z firmą jest dosyć łatwy, pomimo wielu klientów. Ceny są atrakcyjne do jakości wykonywanych usług, a firma pracuje na produktach najwyższej jakości.

Kient_mmf5

01.04.2022

Install Kukla

Placówka

Lisia Góra, Rataja 9

Nie zgadzam się (0)
Konsultantka, która rozmawiała...
Konsultantka, która rozmawiała ze mną była bardzo miła i sympatyczna. Pozytywnie zaskoczyło mnie, że nie próbowała namówić mnie na dodatkowe usługi. Rozmowa przebiegła w spokojnej atmosferze i sądzę, że skorzystam ponownie.

Kient_mmf5

01.04.2022

T-Mobile

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Pracownica infolinii w błyskawicznym czasie rozwiązała mój problem. Miała bardzo miłe usposobienie i głos. Zaletą było, że konsultantka miała bardzo wyraźną mowę, co niestety nie zdarza się często na infolinii. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na połączenie to był bardzo krótki.

Kient_mmf5

01.04.2022

PAYBACK

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła ekspedientka....
Bardzo miła ekspedientka. Pomimo zwiększonego ruchu, potrafiła doradzić w doborze ubrań. Z uśmiechem na twarzy sprawdzała dostępność innych rozmiarów. Nawet, gdy klienci przerywali jej wykonywanie swoich czynności, to miała do nich sympatyczne podejście. Bardzo dużym plusem jest fakt dużej dostępności ubrań i akcesoriów. Niestety miejscami było dosyć ciasno i niektórzy klienci mieli problemy z przejściem alejkami. Ceny i jakość produktów pozytywnie mnie zaskoczyły.

Kient_mmf5

01.04.2022

Greenpoint

Placówka

Nowy Sącz, Kraszewskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i kompetentna. Pracownik obsługiwał klientów z uśmiechem. Produkty były świeże, ułożone bez większych luk. Jednym minusem był fakt, że w sklepie było dosyć ciasno. Ciężko było się poruszać, jednak mimo wszystko byłam zadowolona.

Kient_mmf5

01.04.2022

Żabka

Placówka

Krynica-Zdrój, Kraszewskiego 16

Nie zgadzam się (0)
Obsługa była na...
Obsługa była na wysokim poziomie. Pracownica była uśmiechnięta i sprawnie obsługiwała. Podobała mi się dostępność produktów w różnych wariantach, których nie znalazłam w innych miejscach. Ceny były dosyć niskie. Towar na półkach był równo ułożony i bardzo intuicyjnie.

Kient_mmf5

01.04.2022

Żabka

Placówka

Krynica-Zdrój, Pułaskiego 29/3

Nie zgadzam się (0)
Hotel dosyć obszerny,...
Hotel dosyć obszerny, wiele pokoi, które można w dobrej cenie zarezerwować. Jeżeli chodzi o obsługę, to jest na dobrym poziomie. Recepcjoniści byli uczynni i sympatyczni. W tym obiekcie można skorzystać z niewielkiego basenu, gdzie jest ratownik. Niestety jak dla mnie było nieco za zimno. Dostępna była niewielka bawialnia dla dzieci, gdzie było mnóstwo maskotek i zabawek dla dzieci w każdym wieku. Dla dorosłych dostępne były piłkarzami i bilardy. Podobała mi się możliwość wykupienia posiłków, które były podawane w formie szwedzkiego stołu. Niestety panie obsługujące jadalnie nie były zbyt miłe. W całym hotelu panował porządek, ceny były dosyć przystępne. W obiekcie jest również możliwość zapisu na turnusy rehabilitacyjne, jednak nie koliduje to z prywatnymi gośćmi.

Kient_mmf5

01.04.2022

Silesia Krynica

Placówka

Krynica-Zdrój, Pułaskiego 71

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi