Obsługa miła tylko jedna kasa otwarta i kasy samo obsługowe z których bardzo mało osób korzysta dla tego są bardzo długie kolejki. W lodówkach jak i na półkach brakuje cen lub są w innych miejscach niż dany produkt.
Obsługa miła poleca promocje oraz pomaga klientów gdy potrzebują pomocy, ceny są przy każdym produkcie widoczne dla klientów. Sklep zadbany,schludny czysty.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.