500 zł oszczędności z aplikacją Lidl Plus

Aż 500 zł miesięcznie można zaoszczędzić korzystając z aplikacji Lidla – informuje swoich klientów sieć dyskontów. Sprawdź jak to zrobić i jakie dodatkowe korzyści można zyskać robiąc zakupy z apką Lidl Plus. 

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna w Polsce od ponad roku i bardzo szybko znalazła się w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji. Według rankingu appbrain znajduje się ona na 3 miejscu najpopularniejszych darmowych aplikacji w Polsce, a do tej pory pobrało ją ponad 10 milionów użytkowników  (dane na dzień 29.07.2020). Dzięki niej klienci sieci Lidl mają dostęp do gazetek, płatności mobilnych, wydłużonego okresu zwrotu oraz co najważniejsze - do dodatkowych promocji, zdrapek i kuponów. 

Jak podaje Lidl, korzystając z dedykowanej aplikacji klienci mogą oszczędzić średnio nawet 500 zł miesięcznie. Kwota ta została wyliczona na podstawie danych z okresu od stycznia do maja 2020 roku i jest osiągalna w przypadku wykorzystania każdego kuponu, oferty i zdrapki. Jak podkreślają przedstawiciele Lidl Polska, dzięki nowej matrycy VAT możliwe było wprowadzenie korzystniejszych cen dla konsumentów na blisko 1000 produktów. W ostatnim czasie  dyskonter obniżył także ceny mięsa marki Rzeźnik, które spadły o 33 %. Dodatkowe korzyści z zakupów w Lidlu mogą czerpać członkowie dużych rodzin, albowiem sieć jest partnerem programu Karty Dużej Rodziny, co z kolei pozwala na obniżenie rachunku o dodatkowe 10%. 

Zastanawiamy się czy korzystacie z tej aplikacji oraz czy kwota 500 zł miesięcznie faktycznie jest osiągalna, a może jest jedynie zabiegiem marketingowym nawiązującym do innego programu 500. Podziel się swoją opinią! 

CTA Dodaj opinie

 

źródło: wiadomoscihandlowe.pl, appbrain.com

Twoja opinia się liczy!

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Nie czekaj, aż wyprzedzi Cię konkurencja - dołącz do programu

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem