Opinie użytkownika (4)

Salon, sam w...
Salon, sam w sobie piękny -pachnący, odpowiednio doświetlony. Obsługa uśmiechnięta ale doradztwo z ich strony słabe jak dla mnie. Obsługa skupia się na tym aby zrobić zakup po jak najwyższej cenie - nie słucha moich preferencji ani tego co ja chcę. Jak zanegowałam jej pomoc w wyborze to po prostu odeszła do innego klienta a ja pozostałam bez obsługi. Za to nie polecam.

Agnieszka.krawczyk

07.05.2024

Apart

Placówka

Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23

Nie zgadzam się (0)
Dobry wybór, dobre...
Dobry wybór, dobre doradztwo i szybka przesyłka.

Agnieszka.krawczyk

16.04.2024

oponeo.pl

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię tankować...
Bardzo lubię tankować i robić zakupy na tej stacji, pracownicy chętni do pomocy, zawsze uśmiechnięci. Zawsze przypominają o trwających promocjach, przez co tankowanie i zakupy zawsze są trochę tańsze. Towar w placówce zawsze dostępny, świeże jedzenie typu fast - food. Bardzo polecam .

Agnieszka.krawczyk

03.04.2024

Shell

Placówka

Sieradz, Aleja Grunwaldzka 12

Nie zgadzam się (0)
Sklep Carrefour Sieradz,...
Sklep Carrefour Sieradz, ul. Jana Pawła Sklep bardzo ładnie zatowarowany, zawsze wszystko na swoim miejscu. Obsługa sklepu bardzo miła, chętna do pomocy. Ale, no właśnie nie podoba mi się i to najbardziej obniża moją ocenę - panujący wszędzie "brud". Podłogi dosłownie się kleją. Na dziale mięsno -wędliniarskim tragedia. Lady brudne, wędliny i mięso obeschnięte, ponadto wielokrotnie prosiłam, czy przy otwartej wędlinie obsługa może mi pokazać datę ważności - to zawsze jest albo nieczytelna albo gdzieś "zniknęła". Jeśli chodzi o towar do samoobsługi nie narzekam, naprawdę baaardzo duży wybór, ale niestety czystość i zapach w sklepie często zmusza mnie do jego opuszczenia bez zakupów - a szkoda.

Agnieszka.krawczyk

25.03.2024
Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi