Opinie użytkownika (3)

Ziko to moja...
Ziko to moja ulubiona sieć aptek. Są bardzo dobrze zaopatrzeni i często leki są dostępne bez konieczności zamawiania. Nawet jeżeli w wybranym miejscu nie ma danego leku, można otrzymać informację w której placówce jest on dostępny „od ręki”. Doceniam również wiedzę osób tam pracujących i fachowe porady np. gdy szukałam zamiennika leku wycofanego już z rynku. Sam wygląd aptek jest również dużym plusem - są one zwykle dość duże i mają kilka stanowisk obsługi, co przyśpiesza samą obsługę. Jedyny minus według mnie to nadal tworzące się kolejki w tych aptekach, ale to świadczy również o ich popularności i fakcie, że nie tylko ja lubię robić tam zakupy.

Alicja

21.01.2023

ZiKO Apteka

Placówka

Wrocław, Świdnicka 48

Nie zgadzam się (0)
Odbierałam kilkukrotnie paczki...
Odbierałam kilkukrotnie paczki w miejskich oddziałach DPD we Wrocławiu na ul. Legnickiej, oraz ul. Drobnera i w przypadku obu tych lokalizacji miałam zastrzeżenia co do ogólnego wyglądu tych punktów - brudne ściany, stanowiska obsługi obdrapane i bardzo wysłużone, walające się po ziemi materiały do pakowania. Pomimo sprawnej i profesjonalnej obsługi, oba miejsca zrobiły na mnie złe wrażenie

Alicja

21.01.2023

DPD Polska

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (0)
Szukałam dostawcy internetu...
Szukałam dostawcy internetu domowego. Kontakt na infolinię znalazłam na tablicy informacyjnej mojego budynku. Sam proces rejestracji danych do umowy był prosty i prowadzony 100% zdalnie, bez wizyt w placówce. Umowa została wysłana do mnie mailowo. Jedyny minus to błędnie wpisane nazwisko na pierwszej wersji umowy, jednak sprawa została szybko naprawiona po moim kontakcie z infolinią i nie wpłynęło to na termin instalacji routera i usługi. Sama instalacja również była bardzo sprawna. Skontaktowano się ze mną w tym samym dniu w którym zatwierdziła umowę, mimo iż firma ma na to 48h. Pierwsze dostępne terminy na które mogłam umówić samą usługę instalacji również nie były odległe (nawet następny dzień). Całość realizacji usługi oceniam bardzo dobrze. Na każdym etapie realizacji czyli się dobrze poinformowana i zaopiekowana.

Alicja

21.01.2023

Netia

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi