Opinie użytkownika (4)

Wybrałem się wczoraj...
Wybrałem się wczoraj z dwoma znajomymi do Decathlona w Gliwicach po ławeczkę do ćwiczeń. Wszystkie przedmioty można otworzyć , sprawdzić jakość lub przetestować. Ławeczka jaka nas interesowała kosztowała tylko 249zł czyli o 50 zł taniej niż na allegro! Dodatkowo była na wystawie czyli mogliśmy ją dokładnie obejrzeć. Była bardzo miła obsługa, jeden z pracowników nam doradził i opowiedział trochę o sprzęcie. Przy kasie obsłużono nas błyskawicznie. Wszystko było by super gdyby mojego kolegi nie potrącił w sklepie jakiś dzieciak jadący na hulajnodze.

Artur_46

22.02.2009

DECATHLON

Placówka

Gliwice, Jana Nowaka Jeziorańskiego 1

Nie zgadzam się (21)
Po mojej wizycie...
Po mojej wizycie u ciotki w Katowicach postanowiłem, że wybiorę się do reportera po koszulki. Jak zwykle była masa promocji, miła, energiczna , młoda obsługa. Ceny niezbyt wygórowane. Gdy przeglądałem kosze z ubraniami zauważyłem, że powrzucany jest też tam towar uszkodzony i brudny (plamy na koszulkach oraz dziurki). Kupiłem jedną koszulkę i pojechałem do domu.

Artur_46

24.09.2008

Reporter

Placówka

Katowice, ul. 3-ego Maja 17

Nie zgadzam się (21)
Po przywitaniu się...
Po przywitaniu się z wychowawczynią postanowiliśmy wybrać się do restauracji Dagrasso. Kupiliśmy 4 duże pizze własnej kompozycji (Abalano) i zapłaciliśmy 28.70 zł za sztukę. Pierwszą pizze dostaliśmy już po 7 minutach na następne trzeba było trochę dłużej poczekać bo duży ruch. Do pizzy dostaliśmy dwa bardzo pyszne sosy oraz sztućce. Pizza była znakomita, było widać co kupujemy - bardzo duża ilość składników. Dodatkowo pracownicy byli mili i dbali o higienę. Po zjedzeniu naszych pizzy pękały nam brzuchy.

Artur_46

17.09.2008

Da Grasso

Placówka

Gliwice, Krupnicza 23

Nie zgadzam się (23)
Wczoraj podczas mojego...
Wczoraj podczas mojego pobytu w restauracji Mc Donald's postanowiłem kupić 2 cheeseburgery. Byłem bardzo głodny więc poszedłem do najkrótszej kolejki. Niestety, postąpiłem źle, bo pani, która mnie obsługiwała bardzo się guzdrała i zamiast słuchać klientów rozmawiała ze znajomą stojącą obok. Gdy po jakiś 10 MINUTACH! nadeszła moja pora, w miarę szybko dostałem to co zamówiłem, lecz, gdy usiadłem i rozpakowałem jednego burgera sałatka wypadła mi na spodnie. Całe szczęście, że przynajmniej dbają o higienę w lokalu.

Artur_46

17.09.2008

McDonald's

Placówka

Gliwice, Zwycięstwa 39 39

Nie zgadzam się (27)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi