Opinie użytkownika (5)

Kolejny rok korzystam...
Kolejny rok korzystam z Gandalfa przy zakupie podręczników do szkoły podstawowej. Oferta jest cenowo najlepsza, zazwyczaj mają w magazynie większość potrzebnych pozycji a przy brakujących są aktualizowane na bieżąco terminy dostarczenia. Wyczerpująco odpowiadają na pytania, kontakt jest bardzo dobry. Przesyłka przychodzi w ciągu 2-3 dni.

Beata_2

11.07.2011
Nie zgadzam się (2)
Plus za towary...
Plus za towary - dobrej jakości, ciekawe, różnorodne, oryginalne. Plus za wygląd strony, jej przejrzystość i funkcjonalność. Plus za infolinię czynną aż do 22 - wszak zakupy w internecie najczęściej robi się wieczorami. Wszystko było super, dopóki nie spróbowałam zrobić zamówienia z dwóch różnych kampanii, wykorzystując bony rabatowe. Najpierw przy zmianie zakładek "ginęła" zawartość koszyka, potem produkt, który chciałam kupić na przemian pokazywał się jako dostępny i niedostępny a na koniec rabaty widoczne przy podsumowaniu zamówienia nie zostały uwzględnione i ściągnięto mi z karty wyższą sumę. Na szczęście pomogły telefony na infolinię, różnica została zwrócona. W sumie - warto, ale zalecam cierpliwość.

Beata_2

26.11.2010

Tchibo

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sklep oferujący plecaki...
Sklep oferujący plecaki i tornistry a także torby na laptopy, etui na aparaty itp. asortyment. Kupowałam plecak szkolny dla dziecka - bardzo duży wybór. Plecak został przysłany następnego dnia po wpłacie, jest ładny i solidny a w paczce były cieszące dziecko gratisy - skoroszyt, notesiki, przypinki. Obsługa świetna, błyskawiczna wysyłka, informacje o towarze wyczerpujące i rzeczowe.

Beata_2

28.07.2010

Topgal-plecaki.pl

Kontakt online

Nie zgadzam się (22)
Sklep z oryginalnymi...
Sklep z oryginalnymi i dobrymi butami, częste przeceny i promocje, świetna obsługa - błyskawiczne wysyłki, żadnych problemów ze zwrotem czy wymianą. Personel kompetentny, nawet drogą mailową potrafią doradzić w sprawie zakupów. Strona internetowa sklepu bardzo wyczerpująca, dużo informacji i zdjęć. Duży asortyment, marki rzadko spotykane na naszym rynku.

Beata_2

20.06.2010

Butyk.pl

Placówka

Nie zgadzam się (28)
Zajęcia na nierównym...
Zajęcia na nierównym poziomie, część instruktorów w ogóle nie zwraca uwagi na ćwiczących, inni traktują zajęcia jak trening przed olimpiadą wypraszając tych, którzy ich zdaniem nie dadzą sobie rady już po 5 minutach zajęć. Zbyt dużo ludzi na sali, zbyt mało miejsca w szatni. Program zajęć różnorodny, można sobie dopasować do własnych potrzeb.

Beata_2

20.06.2010

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

Placówka

Szczecin, Krzywoustego

Nie zgadzam się (28)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi