Opinie użytkownika (3)

Jeśli miałbym robić...
Jeśli miałbym robić większy zakup raczej wybrałbym się do większego sklepu w większym mieście. Promocji tutaj jak na lekarstwo, ale zakup pendriv'a w rodzimym miasteczku why not? Aranżacja wnętrza sklepu szału nie robi, na wprost wejścia dwóch zaspanych sprzedawców czeka cierpliwie na klienta. Oferta kart pamięci, dysków i pendriv'ów dość bogata a i ceny bardzo atrakcyje. Polecam na małe zakupy.

Jacek_554

01.11.2012

Avans.pl

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Na wejściu do...
Na wejściu do agencji zostałem poczęstowany gorącym napojem, zostałem zaproszony do pół otwartego pomieszczenia i spokojnie czekałem na agenta. Przydałoby się poodkurzać oraz odświeżyć ściany tak na marginesie lecz nie o to chodziło. Przygotowanie merytoryczne pracownika, który mnie obsługiwał uważam za wysokie, nie czułem się naciągany na konkretny bank sam o wszystkim decydowałem a agent doradzał jak mogę wyjść jeszcze korzystniej. Bardzo sprawnie wyglądały relacje w trakcie całej procedury składania wniosku do banku, agent wypełnił za mnie całą stertę papierów. Gorąco polecam z Wrocławskiego oddziału Panią Agnieszkę B. z DK Notus.

Jacek_554

01.11.2012

DK Notus

Placówka

Wrocław, Ruska św. Mikołaja 7

Nie zgadzam się (1)
Udając się z...
Udając się z nadziejami po dobry kredyt hipoteczny do najbardziej znanej tego typu instytucji oczekiwałem podejścia do mnie jako klienta ciut bardziej profesjonalnego. Na samym początku rozmowy dowiedziałem się, że najlepszą ofertę dostanę w Getin Banku czyli prawowitego założyciela Open Finance rzetelna oferta co nie? Później już było coraz gorzej dalej ten Getin jakby nie było innych banków, wydruk kilku tabelek i koniec rozmowy dalsza współpraca miała być przez tel/e-mail. Zestawienia od poszczególnych banków nie dostałem do dzisiaj. Szczerze żałuję, że nie poszedłem tam z podpisaną umową kupna mieszkania i wypełnionymi dokumentami do banku pewnie mój doradca zaczął by mnie traktować poważniej. Jeśli potrzebujesz tylko zaczerpnąć informacji o swojej zdolności kredytowej to idź śmiało mają trochę aktualniejsze od tych, które są w sieci. Generalnie musiałem zrezygnować z usługi powodem był brak współpracy po stronie doradcy. Nie polecam.

Jacek_554

01.11.2012

Open Finance

Placówka

Wrocław, ul.Piłsudskiego 66

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi