Opinie użytkownika (2)

Hotel położony w...
Hotel położony w dobrym miejscu,blisko centrum,piękne widoki. Pokoje czyste,duże,obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Jedzenie w restauracji bardzo dobre, duży wybór. Kelnerka zaprowadziła mnie do stolika a następnie poprosiła żebym poszedł do bufetu a ona przygotowała mi kawę i przyniosła poranną prasę. W cenie pobytu można bezpłatnie korzystać z basenu i siłowni.

Janusz_132

08.07.2011
Nie zgadzam się (1)
Odwiedziłem ten bank...
Odwiedziłem ten bank żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat bezpłatnej karty kredytowej. Zaraz po wejściu podeszła do mnie Pani Ania, była bardzo miła, uśmiechnięta a przede wszystkim kompetenta, udzieliła wszystkich infomacji, zaproponowała coś do picia. Widać, że bank dba o jakość obsługi klienta.

Janusz_132

08.07.2011

Citi Handlowy

Placówka

Gliwice, Wrocławska 10

Nie zgadzam się (0)
04.05.2022
Odpowiedź firmy
Dziękujemy za wyrażenie opinii na temat oddziału naszego Banku w Gliwicach przy ulicy Wrocławskiej 10. Cieszymy się, że jakość naszej obsługi i dbałość o Klienta spotkały się z Pana pozytywnym odbiorem. Mamy również nadzieję, że dołączy Pan do grona naszych Klientów i w ramach przyszłej współpracy damy Panu jeszcze więcej powodów do zadowolenia. Pozdrawiamy serdecznie, Biuro ds. Jakości i Współpracy z Klientem

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi