Opinie użytkownika (3)

Idealne miejsce do...
Idealne miejsce do spedzenia milo czasu i zjedzenia smacznego posiłku. Personel jest zawsze uśmiechnięty i uprzejmy, dobrze ubrany i zadbany. Nie trzeba długo na niego czekać. Wystrój jest przyjemny dla oka. Jedzenie jest bardzo smaczne, a ceny przystępne. Lokalizacja w samym centrum miasta ułatwia dojazd. Do napoi dostajemy przekąski, do jedzenia wyśmienite sosy.

Joanna_866

27.04.2010

Da Grasso

Placówka

Łódź, Piotrkowska113/115 113

Nie zgadzam się (19)
Miejsce dobre dla...
Miejsce dobre dla szybkiego jedzenia, ale jednak na dlusza, mila kolacje nie nadaje sie, zwlaszcza poznymi wieczorami. Czesto jest duzo osob, personel jest czesto zmeczony, przez co nieuprzejmy. Nierzadko też trzeba czekać na kelnerke i nawet prosić się, aby móc zapłacić i opuścić to miejsce. Niektóre ceny są dosyć wygórowane. Aranżacja wnętrza nie proponuje nic wyjątkowego, wejście na góre jest niewygodne i ciężkie, gdyż schody są wąskie i strome. Muzyka, która leci w lokalu jest na poziomie remizowej dyskoteki. Jednak jedzenie jest smaczne i nie trzeba na nie długo czekać.

Joanna_866

27.04.2010

Kebab House

Placówka

Łódź, ul. Piotrkowska 91

Nie zgadzam się (23)
niezapomniana atmosfera i...
niezapomniana atmosfera i przyjazni ludzie, miejsce pelne usmiechnietych, pozytywnie nastawionych ludzi, ponadto ogolny klimat radosci. specjalne oferty i promocje, co doskonale wplywa na reputacje lokalu i na ilosc osob go odwiedzajacych. Dobre ceny i dobre produkty. Problem tkwi jedynie w tym, ze jest tylko jeden bar na bardzo duza ilosc klientow i czesto trzeba dlugo czekac, aby zostac obsluzonym. Procz tego mankamentu wszystko idealnie.

Joanna_866

27.04.2010

Pub Biblioteka

Placówka

Łódź, ul. Struga 7

Nie zgadzam się (19)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi