Opinie użytkownika (3)

Bardzo schludny i...
Bardzo schludny i dobrze zatratowany sklep tej sieci. W związku, że to nowa lokalizacja jest tam dużo mniej ludzi niż w innych sklepach Lidl. Atutem tej lokalizacji jest też duży parking na którym zawsze znajdzie się wolne miejsce.

Klient_lz61

16.11.2021

LIDL

Placówka

Łódź, Traktorowa 21

Nie zgadzam się (0)
Bardzo przyjemny market,...
Bardzo przyjemny market, dużo miejsc parkingowych przed budynkiem. Bardzo szeroki asortyment a w szczególności owoce i warzywa oraz stoisko z mięsem i wędlinami. Jedyna wada tego miejsca to jedna kasa czynna. Wewnątrz budynku mały pasaż z innymi sklepami oferującymi towary i usługi.

Klient_lz61

16.11.2021

Carrefour Market

Placówka

Łódź, Grabieniec 28

Nie zgadzam się (0)
Często jem tutaj...
Często jem tutaj obiady podczas zakupów w Port Łódź. Szeroki wybór kuchni polskiej w bardzo dobrej cenie. W godzinach obiadowych zawsze ustawia się mała kolejka (2-3 osoby) ale nie trzeba długo czekać gdyż dania podawane są z podgrzewaczy a w związku z dużym ruchem potrawy są świeże na bierząco dokładane. Ogromny plus dla obsługi, która zamieniła mi puree ziemniaczane na zwykłe ziemniaki z powodu mojego uczulenie na nabiał (śmietana w puree) - choć normalnie tego dnia nie mieli w ofercie gotowanych ziemniaków. Bardzo polecam to miejsce :)

Klient_lz61

03.03.2020

Rajskie Jadło

Placówka

Łódź, ul. Pabianicka 245

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi