Opinie użytkownika (3)

Bardzo dobrze. Zaufana...
Bardzo dobrze. Zaufana przeze mnie firma. Mam z nią długi kontakt i nie zamierzam przestać. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Marcin_2365

27.03.2017

Orange

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep był czysty....
Sklep był czysty. Produkty należycie poukładane na półkach. Nie zauważyłem żadnych nieświeżych warzyw ani owoców. Wszystkie produkty, które zakupiłem miały ważną datę przydatności do spożycia, co świadczy o zorganizowaniu personelu. Alejki i działy są czytelnie oznakowane. Sklep charakteryzuje się dosyć szerokim wyborem asortymentu. Pomimo tego, iż nie znalazłem tam paru upragnionych produktów, bez problemu dostałem ich zamienniki. Panie tam obsługujące są serdeczne. Kasjerka miała drobne problemy, które nie wpłynęły ostatecznie na ocenę jakości jej obsługi. Zaletą był fakt, iż otwartych było parę kas, co w znacznym stopniu przyspieszyło zakupy. Kolejnym plusem są darmowe siatki plastikowe. Wadą mogą być ceny niektórych produktów, które, jak dla mnie, są zbyt wysokie. Kolejną rzeczą, która nie przypadła mi do gustu, to plastikowe koszyki na kółkach, które sprawiają duży problem, są nieporęczne i irytujące w użytkowaniu.

Marcin_2365

27.07.2016

Piotr i Paweł

Placówka

Toruń, Szosa Bydgoska 24

Nie zgadzam się (0)
Obsługująca mnie pani...
Obsługująca mnie pani była kompetentna. Zwracała się do mnie serdecznie, odznaczała się kurtuazją. Lokal wyglądał na zadbany, czysty, lecz trochę klaustrofobiczny. Zaletą był szeroki wachlarz dań. Ceny co prawda nie były wygórowane, aczkolwiek nie należały do najniższych, zważywszy na wielkość porcji, którą otrzymałem. Jedzenie było bardzo dobre. Dużym rozczarowaniem był natomiast czas obsługi. Proces przygotowania zamówienia trwał zdecydowanie zbyt długo. Praca tam była źle zorganizowana.

Marcin_2365

27.07.2016

Gusto Dominium

Placówka

Zakopane, ul. Krupówki 51

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi