Opinie użytkownika (1)

Korzystam z krytej...
Korzystam z krytej pływalni na obiekcie od początku jej istnienia, stwierdzam, że z roku na rok jest coraz gorzej. Mam wrażenie, że placówka nastawiona jest tylko i wyłącznie na szybki zysk. Zastrzeżeń mam bardzo dużo, głównie do coraz niższych standardów utrzymywania czystości. Ale najbardziej bulwersował mnie fakt wchodzenia osób na basen bez wzięcia prysznica i niereagowania na ten fakt ratowników. No chyba, że standardy się zmieniły i nie ma już obowiązku dokładnego umycia ciała przed wejściem na basen.

MarekKlimek_XB5j

25.06.2026
Nie zgadzam się (0)