Opinie użytkownika (13)

Skromny hotel, ale...
Skromny hotel, ale bardzo przyjemny. Położony na Pradze. Niedaleko hotelu przystanek tramwajowy i autobusowy. Do zamku Królewskiego spacerkiem jakieś 20 minut. W pobliżu park i ZOO. Sam hotel czysty, zadbany, ładnie pachnący. Pokoje schludne, ciepłe i dobrze doświetlone. Hotel posiada mały parking podziemny. Obsługa bardzo miła. W hotelu jest również restauracja, w której posiłki są smaczne. W pobliżu znajduje się również sklep spożywczy. Ogólnie bardzo dobra lokalizacja i świetne miejsce wypadowe.

Marta_779

16.06.2011

Hotel Hit

Placówka

Warszawa, Kłopotowskiego 33

Nie zgadzam się (1)
Całkowicie przypadkowo wstąpiłam...
Całkowicie przypadkowo wstąpiłam do tej restauracji i z czystym sumieniem polecę każdemu. Jedzenie bardzo smaczne, naturalne, domowe. Wszystko przyrządzone nie z pól produktów tylko tradycyjnie. W zupie ogórkowej miałam starte ogórki, a nie posmak zupy z torebki. Porcje jedzenia obfite. Myślę, że każdy mógłby się najeść. Do tego wszystkiego cena przystępna i nie wygórowana. Wystrój gustowny - staropolski. Bardzo miła obsługa i atmosfera. W łazienkach zachowana czystość. Polecam wstąpić na naprawdę bardzo smaczny posiłek

Marta_779

16.06.2011

Stara Winnica

Placówka

Kołaczkowo, Rzemieślnicza 10

Nie zgadzam się (3)
Restauracja i lodziarnia...
Restauracja i lodziarnia o wyjątkowym klimacie, chyba jedyne takie w całej Legnicy. Można zjeść tu bardzo dobre desery lodowe (niestety ceny poszły w górę) lub dania kuchni włoskiej. Obsługa młoda, bardzo miła, z poczuciem umoru i przede wszystkim cierpliwa. Zdarzało mi się przyjść na lody o 23, gdzie podawane są do do 23.20 i nikt nie odmówił mi obsługi. Polecam ten lokal z uwagi na pyszne jedzenie, miłą atmosferę i przytulne kąciki. Jedyny minus to zbyt jasno świecące, nisko powieszone lampy. Są przy każdym stoliku w części kameralnej i skutecznie oślepiają podczas rozmowy

Marta_779

14.11.2010

Don Giovanni

Placówka

Legnica, N.M.Panny 1

Nie zgadzam się (6)
Wybrałam się na...
Wybrałam się na zakupy do Galerii. Ubrana byłam na sportowo: jeansy, adidasy, T-shirt. Po wejściu do sklepu Solar poczułam się już od progu jak wróg publiczny numer 1. Pani zmierzyła mnie od wejścia, tak jakby po moim wyglądzie chciała ocenić pojemność mojego portfela. Od razu poczułam się tak jakby nie było mnie stać na te ubrania, chociaż akurat miałam ochotę na kupno luksusowego i drogiego ciuszka. Po takim przywitaniu odechciało mi się przeglądania asortymentu i po prostu wyszłam. Szczerze mówiąc gdyby nie ta obsługa to z wielką chęcią kupiłabym sobie coś extra w tym sklepie. W związku z tym, jeśli nie ubieracie się ekstrawagancko tylko zwyczajnie to odradzam wchodzenie do tego sklepu.

Marta_779

14.11.2010

Solar

Placówka

Legnica, Galeria Piastów

Nie zgadzam się (0)
Polecam salon. Miła...
Polecam salon. Miła obsługa. Wykonano mi profesjonalne badanie wzroku, które trwało prawie godzinę. Miałam wrażenie, że jest wykonane o wiele bardziej dokładnie niż u okulisty. Optometrysya wytłumaczył mi wszelkie zagadnienia dotyczące mojej wady wzroku. Był cierpliwy. Następnie było wybieranie oprawek, co w moim przypadku jest nie małym wyczynem, gdyż ciężko dobrać odpowiedni fason. Sprzedawca poświęcił mi bardzo dużo czasu i pomógł w trafnym wyborze. Jedyny minus to taki, iż okulary miałam odebrać po tygodniu, a były gotowe dopiero po 3 tygodniach. Jednak w rekompensacie za czas oczekiwania otrzymałam upominki, za które musiałabym zapłacić około 150 zł, więc opłacało się czekać :)

Marta_779

07.11.2010

Vision Express

Placówka

Legnica, Galeria Piastów

Nie zgadzam się (2)
Lata świetności Aquapark...
Lata świetności Aquapark ma już raczej za sobą. Woda w głównym basenie niezbyt ciepła. Nie działały wszystkie masaże wodne. Na ściance do wspinaczki wyrwanych jest kilka uchwytów na samym dole, co uniemożliwia dzieciom wspięcie się. Odnośnie zjeżdżalni głównych, to jest w nich zimno i mało przyjemnie. Zjeżdżając czuje się każde łączenie plastiku. Odnośnie ratowników, ogólnie średniomili. Poprosiłam o włączenie takiego parasola wodnego, to z łaską ratowniczka zrobiła to. Jedynym miejscem w którym człowiek czuje się dobrze to sauna. Zarówno mokra jak i sucha są w dobrym stanie. Poza tym woda w jacuzzi nie jest tak ciepła jak powinna. Mam wrażenie, że wszystkie niedociągnięcia są z powodu oszczędności.

Marta_779

07.11.2010

AQUAPARK Polkowice

Placówka

Polkowice, Ul. Młyńska 6

Nie zgadzam się (0)
Dyskont nie urzekł...
Dyskont nie urzekł mnie raczej niczym. Mały wybór asortymentu. W środku ma się wrażenie jakby połowa powierzchni była pusta. Jedyny plus to artykuły, których nigdzie indziej nie można kupić, jak i wyjątkowy czy też niespotykany smak niektórych produktów. Obsługa wygląda jakby pracowała tam za karę. Ochroniarz patrzy tak, jakby każdy był złodziejem. Mało przyjazna atmosfera do zakupów.

Marta_779

07.11.2010

Aldi

Placówka

Legnica, Ścinawska 3

Nie zgadzam się (0)
Polecam ten klub,...
Polecam ten klub, gdyż panuje tam bardzo przyjazna atmosfera. Nie odczułam, tak jak w innych klubach, że tłum mięśniaków patrzy na ciebie z pogardą i pytaniem " a ona tu po co". Obsługa bardzo miła. Sprzęt sprawny, zadbany, czysty. Dostępna jest sauna, w której można zrelaksować się po wyczerpującym wysiłku. Odnośnie zajęć zorganizowanych, to są bardzo ciekawe, różnorodne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to to, że dopiero dwa dni wcześniej można na nie się zapisać. Jeżeli zrobisz to za późno, to niestety czeka cię lista rezerwowych, lub brak możliwości uczestnictwa w zajęciach. Dodatkowo jako minus uważam zbyt małą szatnię, która jest bardzo ciasna.

Marta_779

07.11.2010

get - fit fitness

Placówka

Legnica, Galeria Piastów

Nie zgadzam się (1)
Gustowny wystrój w...
Gustowny wystrój w stylu Mexico. Najbardziej wzrok przyciągają żyrandole wykonane z butelek po piwie desperados. Obsługa miła, chociaż osobiście mi jak i moim współtowarzyszką przeszkadzało to, że kelnerka zwracała się do nas na TY. Jedzenia bardzo smaczne, chociaż nie zbyt ciepłe. Jak na jedzenie meksykańskiej mało pikantne, raczej łagodne. Lokal jest jednak warty polecenia ze względu na miłą atmosferę i muzykę brzmiącą w tle.

Marta_779

07.11.2010

Mexico Bar

Placówka

Legnica, Skarbowa 1

Nie zgadzam się (3)
Obsługa profesjonalna. Atmosfera...
Obsługa profesjonalna. Atmosfera bardzo miła. Już od wejścia każdy uśmiechnięty. Zaraz po wejściu do placówki pracownik pyta czy może w czymś pomóc, więc nie trzeba zastanawiać się: "gdzie ja mam podejść". Dodatkowo osoba obsługująca w obrazowy sposób potrafiła przedstawić dodatkowe oferty, typu pakiety inwestycyjne, czy też III filar.

Marta_779

07.11.2010

Alior Bank

Placówka

Legnica, Biskupia 3

Nie zgadzam się (0)
Podczas dzisiejszych zakupów,...
Podczas dzisiejszych zakupów, jak i każdy innych w hipermarkecie real, zauważyłam brak zaangażowania w pracę tutejszego personelu. Chciałam dzisiaj znaleźć termiczne wkładki do butów, no i niestety musiałam sobie poradzić sama, gdyż: 1. Szukałam 10 minut pracownika, który udzieli jakiejkolwiek informacji. 2. Jak już go znalazłam, to powiedział mi, że po tym jak tu wszystko poprzestawiano to sam nie wie gdzie co stoi, a wkładki na pewno są gdzieś przy butach (tyle to sama wiedziałam). 3. Pracownik żeby wykrzesać z siebie tych parę słów musiał się bardzo poświęcić, gdyż wzdychał i sprawiał wrażenie, jakby pracował tu za karę. 4. Jeżeli na początku słyszy się tak niemiłe słucham jakie on wypowiedział, to odechciewa się pytania o cokolwiek. Uważam, że Real powinien bardziej popracować nad tym, aby jego obsługa była milsza i przede wszystkim pomocna.

Marta_779

21.12.2009

Real

Placówka

Legnica, Fabryczna 3

Nie zgadzam się (26)
Punkt ERY umieszczony...
Punkt ERY umieszczony w Legnickim Realu uważam za najlepszy pod warunkiem, że klient będzie obsługiwany przez pracującego tam Pana Łukasza. Pracownik ten zawsze potrafi dobrze doradzić, lub rozwiązać problemy jakie mamy z telefonem lub dodatkowymi usługami. Nigdy nie wyszłam z tego salonu zdegustowana (chyba, że po obsłudze przez Panią, którą teraz jak widzę to po prostu nie wchodzę). Pan Łukasz zawsze pomaga zweryfikować mi ofertę ERY jaką otrzymuję telefonicznie przez konsultantów. Zwraca mi uwagę na haczyki umowy i nie do końca jasne warunki "Promocji". Polecam serdecznie jeśli kogoś nurtują jakieś pytania, bądź planuje przedłużenie abonamentu.

Marta_779

12.12.2009

T-Mobile

Placówka

Legnica, Fabryczna

Nie zgadzam się (22)
Jeżeli chodzi o...
Jeżeli chodzi o osobę pomagającą w wyborze danej wykładziny i parkietu, to rady pracownika były trafne. Zwrócił mi uwagę na rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałam, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór paneli. Pracownik doradził panele, z których jesteśmy wraz z rodziną bardzo zadowoleni. Natomiast sama obsługa przy kasie była wręcz przeciwnie, bardzo niemiła. Pani patrzyła spod byka. Zrobiła łaskę naliczając należności, traktowała odgórnie, a o jakimkolwiek uśmiechu możemy zapomnieć. Reasumując: w zależności na jakiego pracownika trafimy, możemy być zadowoleni lub podirytowani. Uważam, że kierownik sklepu powinien zwrócić większą uwagę na kulturę osobistą swoich pracowników.

Marta_779

12.12.2009

KOMFORT

Placówka

Legnica, Fabryczna 1

Nie zgadzam się (26)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi