Opinie użytkownika (3)

Potrzebowałam podkładu do...
Potrzebowałam podkładu do twarzy. Przez chwilę stałam przy stoisku z kosmetykami kolorowymi i porównywałam fluidy, dość szybko pojawiła się ekspedientka z pytaniem, czy może w czymś pomóc. Gdy wyjaśniłam jej, czego szukam pokazała mi całą ofertę, wskazując główne wady i zalety oferowanych fluidów. Niestety odniosłam wrażenie, że najbardziej polecany jest ten najdroższy :) Niemniej pomoc sprzedawczyni pomogła mi porównać produkty i podjąć decyzję.

Monika_163

16.02.2011

Yves Rocher

Placówka

Wrocław, Pl. Grunwaldzki 22

Nie zgadzam się (0)
Wraz z przyjaciółką...
Wraz z przyjaciółką chciałyśmy zakupić torbę na laptopa. Niestety, nie pomyślałyśmy, aby zabrać go ze sobą "do przymierzenia" do torby. Po wybraniu interesującego nas modelu miałyśmy więc problem - nie byłyśmy pewne, czy laptop się zmieści. Z pomocą przyszedł nam sprzedawca - podał dokładne wymiary torby (a nawet jeszcze raz ją przy nas zmierzył centymetrem krawieckim), pokazał tabelę ze rozmiarami laptopów i wskazał, który model będzie pasował do standardowego laptopa. Wyjaśnił też, na jakich warunkach można zakup wymienić. Ostatecznie kupiłyśmy torbę, a w domu okazało się, że - zgodnie ze słowami sprzedawcy - pasuje jak ulał :)

Monika_163

16.02.2011

Misako

Placówka

Wrocław, Pasaż Grunwaldzki, pl. Grunwaldzki 22

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj poszłam do...
Wczoraj poszłam do Starbucksa na kawę. Pani przy kasie długo i szczegółowo wyjaśniała, z czego "składa się" każda kawa o jaką zapytałam ja i moja przyjaciółka - wypytałyśmy ją niemal o całe menu, bo nie mogłyśmy się zdecydować. Po zamówieniu kawy usiadłyśmy na fotelach, pogrążyłyśmy się w rozmowie a po chwili... otrzymałyśmy gratisowe kanapki :) Baristka wyjaśniła nam, że pod koniec dnia, aby nie przechowywać kanapek na drugi dzień, chętni klienci dostają takie gratisy. Było to o tyle sympatyczne, że kanapki były naprawdę świeże i smaczne, a my byłyśmy przed kolacją ;)

Monika_163

16.02.2011

Starbucks

Placówka

Wrocław, Plac Grunwaldzki 25-27

Nie zgadzam się (2)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi