Opinie użytkownika (4)

Zdecydowanie polecam współpracę...
Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Zaskoczył mnie sposób w jaki firma podchodzi do klienta indywidualnego. Na początku próbowałem założyć konto internetowe w tej firmie jednak szybko zrezygnowałem bo stwierdziłem, że jest to zbyt skomplikowane. Zdążyłem tylko podać imię nazwisko adres i numer telefonu. i porzuciłem stronę nie wypełniając tego dalej. Po 15 minutach zadzwonił do mnie telefon i Miła Pani zapytała dlaczego nie dokończyłem rejestracji. Odpowiedziałem, że jest to dla mnie zbyt czasochłonne i skomplikowane. Pani od razu zaproponowała, że zaraz do mnie ktoś podjedzie i wszystko wytłumaczy. I tak się też stało. W ciągu godziny pył u mnie pracownik tej firmy pomógł w założeniu konta do końca, dał przy okazji rabat na wysyłki kurierskie i zabrał ode mnie paczkę. Już dawno nie spotkałem się z takim zaangażowaniem w zdobywaniu klientów. Od dziś będę korzystał z usług tego kuriera z przyjemnością.

Tomasz_1800

07.12.2012
Nie zgadzam się (6)
Sklep "Bamet" polecam...
Sklep "Bamet" polecam każdemu kto potrzebuje nietypowych artykułów metalowych lub sprzętu technicznego. Z zewnątrz sklep wydaje się mały, jednak po wejściu okazuje się, że mają praktycznie wszystko co powinno znajdować się w centrum technicznym. Po wejściu od razu pojawił się przy mnie pracownik by zaoferować swą pomoc. Fachowo doradzał mi i pomagał w wyborze zakupów od początku do końca zakupów. Mimo, że w sklepie było dużo klientów, przy każdym był doradzający mu pracownik sklepu. Zakupy w sklepie odbyły się szybko i sprawnie. Polecam ten sklep każdemu.

Tomasz_1800

29.11.2012

Bamet

Placówka

Środa Wielkopolska, Harcerska 12b

Nie zgadzam się (1)
Miłym zaskoczeniem dla...
Miłym zaskoczeniem dla mnie były zakupy w tym sklepie. Po wejściu Pani ekspedientka powitała Mnie z uśmiechem i pytaniem co podać. W czasie gdy wybierałem produkty prowadziła ze mną miłą konwersację na temat sprzedawanych przez nią produktów, co skłoniło mnie do większych niż zamierzałem zakupów.Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że Pani w sklepie praktycznie przygotowała mi mięso na kotlety. Pokroiła na kawałki i od razu rozbiła je. Zakupy w tym sklepie oceniam na bardzo pozytywne i na pewno będę tam wracał

Tomasz_1800

28.11.2012

Zakłady Mięsne Bystry

Placówka

Środa Wielkopolska, Marcinkowskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Już w momencie...
Już w momencie gdy wysiadłem z samochodu zwróciłem uwagę na bałagan przed wejściem do sklepu.Leżało tam mnóstwo papierków i niedopałków papierosów. Po wejściu do samego sklepu zwróciłem uwagę, że podłogi aż kleiły się od brudu. Mimo, że na hali sprzedażowej kręciło się kilku pracowników nikt nie zwracał uwagi nawet na jogurt który najwyraźniej spadł komuś i i rozbijając się wybrudził część regału i podłogę.zniesmaczony tym widokiem zabrałem potrzebne mi produkty i udałem się do kasy. Przy kasie zastanawiałem się, co zrobić z zakupami ponieważ taśma transportowa była strasznie brudna. Mimo, że kasjerka była miłą osobą i zachęcała mnie do kupna promocyjnego produktu, a ceny w sklepie były atrakcyjne, nie sądzę bym z własnej woli powrócił do tego sklepu.

Tomasz_1800

21.11.2012

dino

Placówka

Środa Wielkopolska, Żwirki i Wigury 3

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi