Opinie użytkownika (5)

Nie polecam, towary...
Nie polecam, towary rozmieszczone bardzo nieintuicyjnie, ciężko jest cokolwiek znaleźć, czystość w sklepie pozostaje wiele do życzenia, bardzo często jedynie otwarte są kasy samoobsługowe, a klientów jest bardzo dużo więc są ogromne kolejki.

blankakrysiak_Fq9J

22.02.2024

Kaufland

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam pizzerię Da...
Polecam pizzerię Da Grasso, kontakt bez problemów, godzina dowozu zgodna z taką o jaką poprosiłam, pizza idealnie wypieczona ze świeżymi składnikami. Duży plus, że mimo zamówienia z dowozem pizza była ciepła jak prosto z pieca!!!!!!!

blankakrysiak_Fq9J

22.02.2024

Da Grasso

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa,cena adekwatna...
Miła obsługa,cena adekwatna do jakości produktu.

blankakrysiak_Fq9J

20.02.2024

Briju

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Chciałabym podzielić się...
Chciałabym podzielić się pozytywnymi wrażeniami z mojej wizyty w restauracji McDonald's. To miejsce zasługuje na pochwałę zarówno pod względem szybkiej obsługi, jakości jedzenia, jak i ogólnego doświadczenia restauracyjnego. Co do jakości jedzenia, potwierdzam, że potrawy były świeże i smaczne. Fani klasycznych smaków z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie, a oferta menu dostosowana jest do różnych gustów i preferencji. Cieszę się także z opcji menu dla dzieci, co sprawiło, że posiłek był przyjemny dla całej rodziny. Restauracja utrzymana była w czystości, a stoliki były regularnie sprzątane. To dodatkowo wpłynęło na pozytywne wrażenia z wizyty.

blankakrysiak_Fq9J

07.02.2024

McDonald's

Placówka

Ostrołęka, ul. Obozowa 5

Nie zgadzam się (0)
Chciałabym podzielić się...
Chciałabym podzielić się bardzo pozytywnym doświadczeniem z zakupów w tym sklepie spożywczym. Od momentu wejścia do sklepu czułam się mile widziana, dzięki uprzejmemu i pomocnemu personelowi. Asortyment produktów jest imponujący, a półki są zawsze zadbane i zorganizowane. Zauważyłam, że sklep dba o świeżość i jakość oferowanych produktów. Warzywa i owoce wydają się być zawsze świeże, a sekcje mięsa i nabiału są starannie utrzymane. Obsługa klienta była bez zarzutu. Pracownicy byli gotowi pomóc w znalezieniu produktów, a ich znajomość asortymentu była imponująca. Dodatkowo, czystość sklepu i otoczenia zasługuje na pochwałę. Sklep jest zawsze czysty, a korytarze są szerokie, co ułatwia swobodne poruszanie się.

blankakrysiak_Fq9J

07.02.2024

LIDL

Placówka

Ostrołęka, ul. Witosa 7

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi