Opinie użytkownika (1)

Wizyta w tym...
Wizyta w tym lokalu była raczej rozczarowująca. Na początku trzeba było długo czekać na karty, a kelnerka pojawiła się dopiero po dłuższym czasie. Pizza okazała się mocno średnia, bez wyrazistego smaku i jakości. Nie polecam tej lokalizacji Pizzy Hut.

oliwiadab

22.06.2026

Pizza Hut

Placówka

Nie zgadzam się (0)