Opinie użytkownika (9)

Wyszedłem z domu...
Wyszedłem z domu o 17ej zakupić wędliny i sera bo akurat zobaczyłem braki w lodówce. Poszedłem do Tesco bo tak akurat są dużo niższe ceny niż w Jedynce koło mnie. Będąc już w Tesco udałem się na dział z wędlinami a tam niespodzianka,aż postanowiłem to opisać. Przede mną 6,za chwilę za mną doszły jeszcze trzy osoby a po drugiej stronie obsługuje...uwaga...jedna pani ok lat pięćdziesięciu.Na dziale wędlin jest 6 wag! Teoretycznie do każdej można podejść i powinno zostać się obsłużonym.Ale nie wczoraj. Ta jedna pani obsługiwała wszystkie te wagi sama! Szło jej to naprawdę sprawnie i szybko ale nie tylko mi ale też innym kupującym zrobiło się nam tej pani szkoda. Na szczęście wszyscy ustawiliśmy się tylko do jednej wagi bo przy innych nie było by szans zostać obsłużonym. Poprosiłem o 20dkg wędliny,pani wcześniej każdej obsługiwanej osobie mówiła dzień dobry,pytała miło i z uśmiechem co podać i pozdrawiała na do widzenia! Miała nakrycie głowy więc nie dostrzegłem jej kolory włosów ale miała ala blond balejaż na głowie i była niskiego wzrostu. Medal dla tej miłej pani należy się z miejsca tylko nie wiem gdzie było kierownictwo Tesco,że nie dostrzegło ile pracy i biegania musiała wykonać ta pani sama by móc nadążyć z miła i fachową obsługą.

rafa_1

22.02.2012

Tesco Extra

Placówka

Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 13

Nie zgadzam się (0)
Wczoraj otworzono pierwszy...
Wczoraj otworzono pierwszy w Rzeszowie sklep USA SPORT więc dziś postanowiłem go odwiedzić. Wrażenie nie złe! Stanąłem przy butach i za raz podszedł do mnie młody chłopak ok 20lat 180 cm wzrostu i modnie przystrzyżonej i ułożonej fryzurze. Zapytał w czym pomóc i chwilkę porozmawialiśmy o butach,potem o asortymencie,bluzach,koszulkach i o firmach. Miło,kompetentnie,ciekawie.W sklepie były może ze dwie osoby więc pochodziliśmy po sklepie a pracownik zalecał produkty. Była jeszcze pracownica,dziewczyna ok 25 lat i ładnie na blond ufarbowanych włosach. Ona akurat nie miała zajęcia bo w sklepie za wiele się nie działo i wszystko było ładnie poukładane.Wyszedłem pożegnawszy ale za chwilę wróciłem zapytać o promocję. Zostałem poinformowany o niej jasno i dokładnie i wyszedłem dziękując za informacje i też zostałem pożegnany. Ach i dowiedziałem się jeszcze,że pełnego asortymentu jeszcze nie ma.

rafa_1

11.12.2011

USA SPORT

Placówka

Rzeszów, al.Rejtana 65 C.H. Plaza

Nie zgadzam się (2)
Wchodząc do Galerii...
Wchodząc do Galerii Nova postanowiłem oglądnąć w sklepie meblowym ławy i stoliki. Wyjechałem schodami na piętro i wszedłem do bardzo dużego meblowego sklepu. Przywitała mnie bardzo ładna pani ok 40 lat w czarnych włosach i ubrana cała na czarno. Myślałem,że coś się spyta ale niestety nie zapytała tylko ładnie się uśmiechnęła. Za ladą siedziały dwie panie przy komputerach nie zwracając na mnie uwagi. Na jedną panię ja zwróciłem uwagę bo miała czarne krótki włosy i głośno śmiała się do słuchawki,druga pani w blond włosach do ramion ok czterdziestki lekko podniosła głowę w geście zdumienia na mój widok.Poplątałem się po sklepie jakieś 15 min i nie zaczepiany przez nikogo udałem się do wyjścia.Sklep bardzo ładny,czysty,zadbany tak jak i personel sklepu. Klientów zero w tym czasie ale w samym sklepie bardzo przyjemnie.

rafa_1

10.12.2011

WIP

Placówka

Rzeszów, Rejtana 67

Nie zgadzam się (1)
Przechodziłem koło Tesco...
Przechodziłem koło Tesco i wpadłem do In Medio po zakup papierosów. Kolejka przede mną liczyła 5 osób.Pomyślałem,że warto poczekać i to opisać. Kolejka szybko stopniała i poprosiłem o papierosy. Dziewczyna ok 25 lat w blond włosach i opaską na głowie bardzo miło i sprawnie mnie obsłużyła proponując zakup jeszcze zapalniczki. Nie skorzystałem ale propozycja była bardzo miła i to zrobiło na mnie wrażenie. Podziękowałem,pani powiedziała do widzenia,ja odpowiedziałem i wyszedłem mijając 4 osoby,które czekały w kolejce.

rafa_1

10.12.2011

Inmedio

Placówka

Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 13

Nie zgadzam się (1)
Często opłacam rachunki...
Często opłacam rachunki w tej agencji i muszę przyznać,że zarówno bankier jak i pracująca tam bankierka zasługują na najlepsze oceny. Zawsze jest tam miło,przyjemnie można porozmawiać nie tylko o pogodzie.Opłacanie rachunków trwa krótko i profesjonalnie w każdym aspekcie.Pracownicy zawsze nie nagannie ubrani i uśmiechnięci. Polecam opłacanie rachunków w tej agencji.

rafa_1

03.12.2011

usługi finansowe

Placówka

Rzeszów, Pelczara

Nie zgadzam się (0)
Gdy wchodziłem pierwsze...
Gdy wchodziłem pierwsze co rzuciło mię w oczy to masa towaru.Ogromna ilość,wręcz przepych.Jak dla mnie za dużo.Ciężko coś wybrać,mało miejsca w sklepie.Kasjerka ubrana we fioletową bluzkę,miała krótkie czarne włosy inie szczupłą budowę ciała, cały czas za ladą zajęta była owijaniem pudełka,natomiast chłopak o wysportowanej sylwetce,krótkich włosach i popielatym sweterku pomagał innym klientką w wyborze kurtek.Robił to bardzo starannie ale na mnie nie zwracał uwagi.Gdy klientki znikały za parawanem zakładał rękę za rękę i tak spacerował po sklepie.W sumie było 6 pań i ja. Zapytany przez inne klientki odpowiadał i doradzał fachowo.Sam nie zamierzał pierwszy zapytać w czym pomóc.Kasjerka dalej nie przestawała owijać pudełka i mogła jak na sklep sportowo-turystyczny wyglądać odpowiedniej ubrana.Pracownicy byli bez identyfikatorów.

rafa_1

03.12.2011

Campus

Placówka

Rzeszów, T. Rejtana 53A

Nie zgadzam się (2)
Wchodząc do sklepu...
Wchodząc do sklepu po mojej prawej stronie stał sprzedawca w szarej bluzie ok 170 cm wzrostu i czarnych,krótkich włosach. Stał oparty o ladę i nic sobie nie robił z mojej obecności w sklepie podobnie jak dwie inne pracownice.Jedna miała rudy kolor włosów spięte w warkocz a druga ciemne,długie, rozpuszczone włosy.Po sklepie biegał jeszcze jeden pracownik trochę wyższy od tamtego o charakterystycznie odstających uszach.Biegał miedzy sklepem a zapleczem.Dziewczyny umilały sobie czas rozmową i poprawianiem włosów,ta w warkoczu nawet przy lusterku.Nikt do mnie nie podszedł,nie zapytał choć oglądałem buty i bluzy.W sklepi oprócz mnie nie było nikogo z klientów.Co rzuciło mię w oczy to nie naganny porządek i ład.Wzorowo!Podobnie jak przy wejściu tak i przy wyjściu nikt nie odezwał się do mnie słowem.

rafa_1

03.12.2011

Trygon Sport

Placówka

Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 13

Nie zgadzam się (5)
W sklepie Jedynka...
W sklepie Jedynka pierwsze co się rzuca w oczy to luki na półkach.Na prawdę ciężko tu z pełnym asortymentem towaru.Obsługa bardzo miła i uprzejma zarówno na sklepie jak i przy kasach. Dzień dobry jednak służy jako odpowiedź a nie powitanie klienta. Do widzenia i zapraszamy to jednak standard,panie uśmiechnięte i służące pomocą.

rafa_1

10.11.2011

Jedynka

Placówka

Rzeszów, ul. Podwisłocze 30

Nie zgadzam się (2)
Robiąc zakupy w...
Robiąc zakupy w sklepie RCMB naprawdę ciężko znaleźć pasującą cenę do danego artykułu.Obsługa danych działów miła ale już nie taka fachowa. Najlepiej jest na działach budowlanych z poradami tylko,że tam brakuję pracowników i trzeba się wyczekać w kolejkach. Podobnie jak przy kasach.Panie kasjerki bardzo miłe i pomocne. Na sklepie ciężko się spotkać z przywitaniem dzień dobry/dobry wieczór,zapraszamy ponownie.Przy kasach to standard.

rafa_1

10.11.2011

RCMB

Placówka

Rzeszów, Przemysłowa

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi