Opinie użytkownika (6)

Kierowcy nie znają...
Kierowcy nie znają języka polskiego

Alicja_195

21.09.2019

Bolt (dawniej taxify)

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dramat. Obsługa, jakośc...
Dramat. Obsługa, jakośc usług, wszystko..

Alicja_195

11.09.2019

Vectra

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Do Kuźni trafiłam...
Do Kuźni trafiłam z koleżankami z polecenia jednej. Podobno jakiś czas temu jadła tam przepyszny smażony ser. Zamówiłyśmy sery, czekamy, jak zobaczyłam swój talerz to domyślałam się czego mogę się spodziewać i niestety nie zawiodłam się. Wielki kawał sera w sztucznej panierce (ser był olbrzymi ale nie o wielkość tu chodzi, bo zazwyczaj jadałam o połowę mniejsze ale za to pyszne), smakował jak najtańsza gouda z dyskontu :( a serów już zjadłam sporo w swoim życiu i myślę, że potrafię rozpoznać dobry smak, zjadłam może 1/4, nikt nie chciał tego po mnie dojeść. Frytki nie dobre, surówka również. Generalnie jedzenie było niezjadliwe a to tutaj oceniam. Nie polecam.

Alicja_195

17.12.2018

Kuźnia Dobrych Klimatów

Placówka

Wrocław, ul. Wojciecha Bogusławskiego 81

Nie zgadzam się (0)
W RAGU byłam...
W RAGU byłam około 2 tygodnie temu z polecenia znajomych. Miejsce na pierwszy rzut oka jest bardzo ładne, takie klimaty lubię, przyjemne kolory, spójna koncepcja. Zamówiłam Riagatoni Ventricina. Makaron był pyszny, sporo dodatków, sos na bazie wina, pyszna sucha wędlina, pomidorki - wszystko świeże i pasujące do siebie, lekka ostrość podkręcała smak. W RAGU byłam z 4 koleżankami, każda z nas zamówiła coś innego i żadna się nie zawiodła. Fajne miejsce na randkę czy spotkanie z przyjaciółmi. O dziwo bardzo szybki czas podania pomimo pełnej restauracji. Bardzo dobre piwka.

Alicja_195

17.12.2018

RAGU Pracownia Makaronu

Placówka

Wrocław, ul. Sienkiewicza 34a

Nie zgadzam się (0)
W Sea Food...
W Sea Food Bar & Market byłam dopiero raz, ale to wystarczyło, żeby opinia była pozytywna. Niestety w barze były olbrzymie kolejki i nie udało mi się zjeść tego, po co przyszłam, czyli krewetek w tempurze (przy pełnym barze czas oczekiwania wynosi ponad godzinę) ale krewetki w sosie na bazie pomidorów i czosnku - to było przepyszne :-) i na pewno świeże. Bardzo lubię takie krótkie, nieskomplikowane menu, kiedy nie muszę spędzać 30 minut na tym, żeby dobrnąć do końca. Lokal w jednym stylu, bazujący na konkrecie - owoce morza, nie ma miksu różnych nie związanych z sobą dań. Człowiek ma ochotę na owoce morza i wie, gdzie się udać.

Alicja_195

17.12.2018

Sea Food Bar & Market

Placówka

Wrocław, ul. Św. Mikołaja 12

Nie zgadzam się (0)
Woo Thai na...
Woo Thai na Hubskiej jest przepyszny. Potrawy są świeże, smak bardzo różnorodny. Zawsze kupując dwa różne dania wiem, że faktycznie będą miały zupełnie inny, bogaty smak (w wielu azjatyckich knajpkach we Wrocławiu dania smakują identycznie). Bardzo ładnie podane, dobry ryż. Niestety w dostawie dwa razy zdarzyło się, że nie dostałam składników, które były w menu (np małe kolby kukurydzy, obsługa o tym nie poinformowała jak również nie otrzymałam składnika w zamian, zapłaciłam za składnik, którego nie otrzymałam, po zwróceniu uwagi również nie została zaproponowana żadna rekompensata - uważam, że nad tym powinni zdecydowanie popracować, ponieważ wprowadzają klienta w błąd, a klienci takich rzeczy bardzo nie lubią), Generalnie bardzo polecam za smak, proponuje popracować nad rzetelnością. Jeżeli jeszcze raz przytrafi mi się brak składników po prostu więcej nie zamówię.

Alicja_195

14.12.2018

Woo Thai

Placówka

Wrocław, Hubska 74B

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi