Opinie użytkownika (5)

Bardzo szybka reakcja...
Bardzo szybka reakcja na nowego klienta, chęć pomocy wysoka, zaprowadzono mnie do odpowiedniej pary butów które mniej więcej opisałam, poszukano rozmiaru, wskazano miejsce do przymierzenia, przy kasie pani obsługująca schludna, miła i uśmiechnięta. Poinformowała mnie jaką mam kwotę do zapłaty, ile czasu i na jakiej podstawie mogę reklamować obuwie, na końcu podziękowała, pożegnała mnie i zaprosiła ponownie. Pełen profesjonalizm na 5!

Anna_2292

18.03.2010

DEICHMANN

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (19)
Sam wygląd lokalu...
Sam wygląd lokalu wywołał u mnie pozytywne emocje, podczas składania zamówienia pani która mnie obsługiwała utrzymywała kontakt wzrokowy, uśmiechała się, poinformowała o istniejących promocjach, po czym podsumowała zamówienie, wyraźnie powiedziała należność do zapłaty a potem skierowała mnie do stolika. Po konsumpcji odniesiono moje brudne sztućce i talerz, pożegnano i zaproszono ponownie. Pełen Profesjonalizm na 5!

Anna_2292

18.03.2010

Da Grasso

Placówka

Wrocław, Piotra Czajkowskiego 63/1a

Nie zgadzam się (16)
Obsługa miła, poczułam...
Obsługa miła, poczułam się tam profesjonalnie, niestety jak się potem okazało trafiłam na czas zmiany promocji co uniemożliwiało przejście przez alejki, personel był zabiegany (choć znalazł się ktoś kto służył pomocą i wskazał towar przeze mnie szukany) i dość głośny dlatego tylko 3+. Pozostałe elementy bez zastrzeżeń.

Anna_2292

18.03.2010

Super-Pharm

Placówka

Wrocław, Legnicka 58

Nie zgadzam się (27)
Nie jadam często...
Nie jadam często takich rzeczy, natomiast obsługa miło mnie zaskoczyła. Powitanie, propozycja nowości, wysłuchanie zamówienia,zakomunikowanie ile do zapłaty i ile reszty, obsługa miła i schludna czyli tak jak być powinno, ale no właśnie jest to ale często trzeba czekać ok.2-3 min na potrawę, poza tym wszystko na 4+.

Anna_2292

18.03.2010

KFC

Placówka

Wrocław, Krzywoustego 126

Nie zgadzam się (30)
Jestem tam średnio...
Jestem tam średnio kilka razy w tygodniu, i muszę przyznać, że zawsze spotykają mnie tam jakieś przygody, duże kolejki do kas, brak drobnych do wydawania, błąd w wystawieniu faktury, błąd asortymentu na paragonie, lub brak kodu na dany produkt. Niestety nie jestem zadowolona, jedyny plus to w miarę miła i pomocna obsługa, a i to nie zawsze...

Anna_2292

18.03.2010

Piotr i Paweł

Placówka

Wrocław, Krzywoustego 110

Nie zgadzam się (21)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi