Opinie użytkownika (1)

Jestem bardzo zadowolona...
Jestem bardzo zadowolona z Lidla na ul.Chełmskiej w Krakowie.Brakowało takiego sklepu w tej lokalizacji.Na dodatek zawsze doskonałe zaopatrzenie,świeże produkty,czysto i przede wszystkim przemiła,kompetentna obsługa.

BarbaraKorzeniak_jnpI

21.06.2026

LIDL

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)