Opinie użytkownika (4)

Witam. Z wielką...
Witam. Z wielką radością muszę stwierdzić, że jestem mile zaskoczona. W tej restauracji jest duży wybór pizzy i nie tylko. Można kupić również tortillę oraz dania z makaronem. Wielbiciele sałatek również znajdą tam coś dla siebie. Do tego bardzo miła obsługa, pomocna. Ceny są też bardzo przystępne. Zecydowanie polecam.

Elżbieta_387

06.12.2010

Da Grasso

Placówka

Chrzanów, Trzebińska 40

Nie zgadzam się (3)
Bardzo lubię chodzić...
Bardzo lubię chodzić do tego sklepu. Jest duży wybór w towarach. Ceny dla klientów z różną zasobnością portfela. Jedynie, za co jest minus i to duży to za obsługę. Mam niepełnosprawną córkę. Kilka dni temu Magda pojechała po mięso do piotra i pawła, korzystając, że wraca od lekarza. Poprosiła Panią o podanie 2 udek z kurczaka, a pani, mimo, że widziała, że córka stoi na 1 nodze kazała jej iść do kolejki (a za plecami miała kartkę, że kobiety w ciąży i osoby niepełnosprawne obsługiwane są poza kolejnością). Magda, zwróciła jej uwagę, to dostała mięso, które po przywiezieniu do domu nadawały się do wyrzucenia.

Elżbieta_387

06.12.2010

Piotr i Paweł

Placówka

Chrzanów, Trzebińska 40

Nie zgadzam się (0)
panie grzeczne i...
panie grzeczne i miłe, w miarę kompetentne, ceny porównywalne są z cenami w innych aptekach. Duży wybór w asortymencie leków ogólnodostępnych. Brak leku uzupełniany jesr najpóźniej na następny dzień. Ekspozycje widoczne dla klienta w każdym wieku, dla osób starszych są grzeczne i wykazują się wielką cierpliwością.

Elżbieta_387

13.10.2010

Dbam o Zdrowie

Placówka

Chrzanów, Dobczycka 6

Nie zgadzam się (3)
brak towaru na...
brak towaru na półkach, ceny niezgodne na półce z cenami w kasie. Brak osób z obsługi. Mała obsada na kasach i opryskliwa obsługa począwszy od pani z plakietką "kierownik sklepu". Kasjerzy nie mają możliwości obrony przed natrętnym klientem. W punkcie obsługi klienta całkowicie nieodpowiednie osoby, które nie nadają się na to stanowisko. Szybko puszczają im nerwy i są bardzo opryskliwe dla klientów.

Elżbieta_387

13.10.2010

Tesco

Placówka

Chrzanów, ul. Szpitalna 15

Nie zgadzam się (2)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi