Opinie użytkownika (5)

Ekspedientka w kiosku...
Ekspedientka w kiosku jest tak niemiła, że nie chce się tam wchodzić (małe wynajęte przez Ruch S.A. pomieszczenie). Zawsze z fochem i nadąsana.Płaciłam za pomocą telefonu i terminal nie chciał przyjąć wpłaty, ale to była moja wina, bo nie tą stroną przyłożyłam telefon do terminala. Pani zaczęła wzdychać, głową kręcić, a na moje pytanie czy terminal przyjmuje płatności kartą za pomocą telefonu warknęła że tak i że to ja mam problem. Nawet się nie zainteresowała jak mi pomóc, doradzić!Jak się komuś taka praca nie podoba to niech ją zmieni - mnóstwo osób uśmiechniętych i pomocnych czeka na nową pracę!!!

Jolasek

20.03.2018

RUCH S.A.

Placówka

Warszawa, Szamocka 3/5

Nie zgadzam się (0)
Top market w...
Top market w Sobieniach Jeziorach ma bardzo energiczne i pomocne ekspedientki na dziale mięsnym. Dzisiaj na tym dziale obsługiwało 5 sprzedawczyń. Pomimo, że kolejka była długa, obsługa szła błyskawicznie. Super, oby tak dalej!

Jolasek

18.03.2018

As

Placówka

Sobienie-Jeziory, Top market ul. Piwonińska 46

Nie zgadzam się (0)
Chciałam podzielić się...
Chciałam podzielić się z Państwem pozornym dbaniem o klienta przez firmę T-mobile. We wrześniu br. kończy mi się umowa na usługi telekomunikacyjne w tej firmie. Ku mojemu zdziwieniu, pracownicy T-mobile wydzwaniali do mnie już od 13 marca br. namówić mnie na przedłużenie umowy i nowy telefon a przy okazji internet. Gdy konsultant dzwonił i naciskał mnie abym przedłużyła umowę, poprosiłam go o telefon za 3 godziny tegoż samego dnia, bo chciałam się zastanowić i przejrzeć oferty innych firm. Konsultant z obiecał, że zadzwoni i pomimo, że minęły już nie tylko 3 godziny, ale 4 dni!!!, nikt do dnia dzisiejszego do mnie nie zadzwonił. Zadaję więc sobie pytanie: w jakim celu dzwonią już pół roku wcześniej i zawracają klientom głowę, skoro nie potrafią dotrzymać słowa?? Chyba po to, aby klient miał czas na poszukanie innej, bardziej dbającej o klientów firmę.

Jolasek

17.03.2018

AS

Infolinia

Nie zgadzam się (0)
Często robię tutaj...
Często robię tutaj zakupy. Po wejściu do drogerii zatrzymałam się przy męskich perfumach i szukałam czegoś na prezent. Nikogo z obsługi nie widziałam obok siebie. Po dłuższym zastanawianiu się z drzwi zaplecza/ magazynku wyszedł pan i spytał czy może mi pomóc – bo chyba nie jestem zdecydowana. To było miłe zaskoczenie, że ktoś się zainteresował klientem. Pan podpowiedział mi na temat perfum, a przy okazji przedstawił również promocje obowiązujące w tym dniu w sklepie. Obsługa w tym sklepie jest naprawdę na wysokim poziomie. Trochę dłużej zeszło się przy kasie, ale to z powodu dużej ilości klientów.

Jolasek

14.03.2018

AS

Placówka

Otwock, Matejki 1

Nie zgadzam się (0)
Na tej stacji...
Na tej stacji zawsze jest miła obsługa oraz dobra atmosfera gdzie szanują i dbają o klienta. Bardzo często tutaj tankuję i nie spotkałam się ze złą obsługą. Tym razem również zostałam szybko i sprawnie obsłużona. Jedno co mnie trochę irytuje, to namawianie klientów na dodatkowe zakupy - ale tym razem pani bardzo nie nalegała na dodatkowy zakup proponowanego produktu. W środku czysto, schludnie i przyjemnie. Niestety często się korkuje przed stacją, ze względu na mało miejsca i beztroskę kierowców zastawiających wjazd na parking podczas szybkich zakupów.

Jolasek

14.03.2018

S1

Placówka

Józefów, Aleja Nadwiślańska 90

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi