Opinie użytkownika (7)

Dobrze. Na...
Dobrze. Na plus:Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na Minus: Oferta,cena,asortyment.

Justyna_1869

18.01.2017

Orange

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dziś udałam się...
Dziś udałam się na pizze do dominium. Od razu po przyjściu kelnerka przyszła z menu, a po dłuższej chwili z zapytaniem o przyjęcie zamówienia - za co plus za taką szybkość. Po złożeniu zamówienia, pizza była już na stoliku po ok. 20/30min. Jedyny minus to cena - lekko za drogo.

Justyna_1869

06.12.2016

Gusto Dominium

Placówka

Katowice, 3-go Maja 30

Nie zgadzam się (0)
3.12.2016r. złożyłam zamówienie...
3.12.2016r. złożyłam zamówienie - pizze na dojazd. Pan powiedział, że będzie gotowa dopiero za 1,5h co nie powiem, trochę mnie zabolało, jednak przebolałam czas oczekiwania w końcu sobota, to w pizzeriach ruch na maxa. A tu pozytywne zaskoczenie - po niecałej godzinie już telefon, że pizza już jest, do tego była ciepła i wyglądała apetycznie, a pan którą doręczał sympatyczny.

Justyna_1869

06.12.2016

La Sorpresa

Placówka

Żywiec, Stefana Żeromskiego 7b

Nie zgadzam się (0)
Plus jedynie za...
Plus jedynie za duże tesco. Duże centrum handlowe, duża ilość sklepów na jednym poziomie? Jestem na nie. Bardzo zależało mi na jednym sklepie, szukałam go dobre kilka minut z pomocą tych ,,wyświetlaczy'' (nie pamiętam jak sie to fachowo nazywa). Potem weszłam do kilku innych i niby ok,sklepy jak sklepy, gdyby nie wyjście.. Znaleźć wejście przez które weszłam to tragedia, kolejne kilka minut zmarnowane na szukanie wyjścia. Najgorsze centrum handlowe w jakim byłam, jak po raz kolejny tak przyjdę to chyba z gps..

Justyna_1869

01.12.2016

Silesia City Center

Placówka

Katowice, Chorzowska 107

Nie zgadzam się (0)
Wygląd ok, czyste...
Wygląd ok, czyste podłogi, na pólkach produkty poukładane, a przy nich ceny. O dziwo na sklepie było tylko dwóch klientów, a pracowników - 3 panie, które wykładały towar. Jedyne ,,ale'' - w momencie w którym chciałam żeby pani skasowała moje towary musiałam czekać przy kasach, aż pani podejdzie i otworzy kasę, co trochę potrwało

Justyna_1869

01.12.2016

Aldi

Placówka

Żywiec, Żeromskiego 4a

Nie zgadzam się (0)
Wybrałam się do...
Wybrałam się do tego supermarketu 15 listopada. Już od wejścia doznałam zdziwienia jaki ten sklep mały, ale cóż: nie każda biedronka wielkościowa jest sobie równa. Myślę, że z tego powodu artykuły na niektórych półkach były pomieszane, ceny nie zawsze tam gdzie artykuły, największy bałagan na tzw. ,,wyspach'' tam to czasami misz -masz. Za to obsługa dobra - kolejki były, mimo dwóch kas otwartych, ale panie w kasach szybko kasowały, a pani mnie obsługująca w kasie bardzo sympatyczna.

Justyna_1869

16.11.2016

Biedronka

Placówka

Wrocław, Ludwika Solskiego 46

Nie zgadzam się (0)
Jestem bardzo zadowolona...
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Wpierw założyłam kartę ikea gdy podeszłam do punktu w którym można wyrobić kartę, pani od razu podeszła, wszystko sama wpisywała na ekranie, jednocześnie tłumacząc co robi, jak i co zaznacza. Karta po kilku minutach była gotowa.Następnie na dziale z asortymentem zapytałam o produkt - sitko do herbaty. Pani z obsługi stała blisko, odpowiedziała na jakim dziale sie znajduje, gdzie ten dział znajdę, oraz w której półce to leży.Ze znalezieniem produktu nie było problemu, ceny były przy wszystkich artykułach, porządek na półkach, produkty poukładane.

Justyna_1869

09.11.2016

IKEA

Placówka

Katowice, Aleja Roździeńskiego 95

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi