Opinie użytkownika (2)

Korzystam z Glovo...
Korzystam z Glovo i ogólnie oceniam je bardzo dobrze. Aplikacja jest przejrzysta i intuicyjna, dzięki czemu składanie zamówień przebiega szybko i bezproblemowo. Czas dostawy zazwyczaj jest zgodny z podanym w aplikacji, a kurierzy zachowują się uprzejmie. Duża ilość dostępnych restauracji i sklepów daje dużą elastyczność wyboru. Całość oceniam pozytywnie, szczególnie za wygodę i sprawną realizację zamówień.

Kapej

24.06.2026

Glovo

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wizyta w Black...
Wizyta w Black Red White przebiegła sprawnie. Pracownicy wykazali się profesjonalizmem, a obsługa była szybka. Oferta była ograniczona, natomiast wygląd lokalu oceniam jako estetyczny. Ogólne doświadczenie oceniam pozytywnie.

Kapej

24.06.2026

Black Red White

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)