Opinie użytkownika (1)

Sprzedałem auto w...
Sprzedałem auto w AAA i całość przebiegła sprawnie. Uczciwe podejście i minimum formalności.

Klient_0z6hg

25.06.2026

AAA Auto

Placówka

Nie zgadzam się (0)