Opinie użytkownika (3)

Stacja paliw z...
Stacja paliw z 6 stanowiskami do tankowania. Podczas tankowania zaobserwowałam, że przy stanowisku dla większych samochodów jeden z kierowców miał problem z wyjechaniem z prawego stanowiska z powodu źle zaparkowanego pojazdu - przydałaby się osoba pracująca przy stanowiskach do tankowania i przy okazji pilnująca osób parkujących. Przy stanowisku dostępne jednorazowe rękawiczki, ręczniki papierowe oraz wiaderko z płynem do umycia szyb. Kosze na śmieci dostępne. Wnętrze stacji czyste, dobrze zatowarowane regały oraz lodówki. W toalecie czysto z pełnym wyposażeniem. Obsługa kompetentna, szybka. Ja dodatkowo skorzystałam z oferty kawiarni zamawiając napój, który był wykonany bardzo szybko. Ogólne wrażenie pozytywne.

Klient_E2HLD

15.10.2023

BP

Placówka

Chorzów, Katowicka 83

Nie zgadzam się (0)
Przed wejściem mimo...
Przed wejściem mimo znacznie większej pustej części sali musieliśmy odczekać na wejściu dokładnie 7 minut zanim podszedł pracownik wskazujący dla nas stolik. W przeciwieństwie do czasu oczekiwania na wejście czas na zastanowienie się mieliśmy bardzo ograniczony, dopiero po trzeciej próbie podejścia i odczuciu lekkiego przymuszenia wybraliśmy dania z menu restauracji. Po odczekaniu 30 minut dostaliśmy pizze oraz makaron. Dania raczej smakowały jak za każdym razem, minusem na pewno był chłodny makaron. Po zjedzeniu Kelner nie zaproponował nam żadnego dodatkowego produktu. Czystość lokalu zadowalająca, stolik niedokładnie wyczyszczony po poprzednich gościach, sztućce oraz talerze czyste. Praca Kelnera obsługującego poprawna. Pan wyglądał na przemęczonego i niezbyt chcącego być w tym właśnie czasie w pracy.

Klient_E2HLD

15.10.2023

Pizza Hut

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Przed sklepem napotkałam...
Przed sklepem napotkałam się na Pracownika palącego papierosa, który był ubrany w firmową odzież. Po wejściu do sklepu w pierwszej kolejności rzucił się w oczy pusty regał z owocami i warzywami. Dużym plusem było zatowarowanie regału z pieczywem oraz daniami gotowymi - tutaj był duży wybór produktów. Pozostała część sklepu raczej poprawnie zatowarowana. Pani, która mnie obsługiwała była uśmiechnięta oraz zapytała o aplikację jak również poleciła dodatkowy produkt z oferty sklepu. Obsługa szybka i bezproblemowa.

Klient_E2HLD

15.10.2023

Żabka

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi