Opinie użytkownika (4)

Byłam w Media...
Byłam w Media expert w Rudzie Śląskiej. Wizytę wspominam pomyślnie. Pan pomógł nam przy wyborze ekspresu do kawy, a także pomógł nam dostarczyć ekspres do samochodu, ponieważ byliśmy drobnymi kobieta. Sklep duży, przejrzysty. Korzystne ceny. Problem był z dojazdem od strony Zabrza, ale to nie wina sklepu, choć można byłoby gdzieś zamieścić informacje jak dojechać na parking z Zabrza (remont drogi).

Klient_OXaN7

23.10.2022

Media Expert

Placówka

Ruda Śląska, Zabrzańska 49

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór książek,...
Duży wybór książek, w korzystnych cenach, planszówek czy innych rzeczy. Wysyłka szybka. Pół gwiazdki odjęła, dlatego że mimo to, że daję opcję by faktura znalazła się w zamówieniu, to nie dostaję przesyłki w kartonie, a samą książkę. Już miałam tak kilka razy i nie wiem, jaka jest tego przyczyna.

Klient_OXaN7

23.10.2022

empik

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Plusy: Ciekawe miejsce,...
Plusy: Ciekawe miejsce, ładny zamek, ciekawie opowiada, ale do zwiedzenia tylko 3 Komnaty. Bez przewodnika nie można zwiedzać. Darmowy parking. Minusy: Brak biletów studenckich (ciekawe czemu, skoro mają bilety dla uczniów, seniorów i rencistów - studenci w końcu tez są biedni i mają legitymacje studenckie, które obowiązują do zniżek). W restauracji odczułam, jakby kelnerki pracowały za karę. Po prośbie o przyjęcie zamówienia, kelnerki jeszcze przez 15 minut chodzili z pustymi tacami i udawali że nas nie ma. Długo trzeba czekać na posiłek, ogółem karta menu mało rozbudowana o normalne posiłki. Tak samo by zapłacić, trzeba czekać, aż szanowne kelnerki podejdą.

Klient_OXaN7

21.10.2022
Nie zgadzam się (0)
Wnętrze i karta...
Wnętrze i karta menu na najwyższym poziomie. Natomiast jeśli chodzi o ceny, to zdecydowanie przewyższają one w konkurencji. Nie jest to restauracja dla zwykłego studenta, a bardziej dla klientów biznesowych, romantyczny wypad we dwoje. Obsługa bardzo miła, nie trzeba długo czekać. Dania smaczne.

Klient_OXaN7

21.10.2022

U Kelnerów

Placówka

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi