Opinie użytkownika (3)

Bardzo duży wybór...
Bardzo duży wybór produktów. W tym produktów Bio. Market ten cechuje się dużym porządkiem oraz dobrą organizacją układania produktów. Czasami bywa zbyt mało otwartych kas, co powoduje kolejki. Obsługa zapracowana ale miła i pomocna. Znajduje się w obiekcie również Apteka bardzo dobrze zaopatrzona, sklep optyczny, stoisko z dużym wyborem wędlin oraz stoisko z pieczywem oraz słodkościami.

Klient_RCoUr

16.07.2022

Kaufland

Placówka

Nowy Dwór Mazowiecki, Morawicza 2a

Nie zgadzam się (0)
Obsługa Klienta na...
Obsługa Klienta na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy banku bardzo kompetentni , uprzejmi i cierpliwi. W jasny sposób wszystko tłumaczą. Sama oferta banku bardzo satysfakcjonująca.

Klient_RCoUr

16.07.2022

PKO BP

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do butiku z ekskluzywnymi produktami takimi jak : torby damskie, buty, portfele itp. od znanych projektantów, ukazuje się bardzo widoczna warstwa kurzu na wystawionych przedmiotach jak i dookoła nich. Ekspedientka miła i pomocna, niestety nie informuje klienta o tym, że po zakupie danego produktu nie ma możliwości zwrotu towaru w ciągu 14 dni. Na pytanie dlaczego nie poinformowała o tym przed zakupem, odpowiedziała iż nie mają takiego obowiązku.

Klient_RCoUr

16.07.2022

Saffiano

Placówka

Nowy Dwór Mazowiecki, Daszyńskiego 14

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi