Opinie użytkownika (1)

Nie jest wyśmienicie...
Nie jest wyśmienicie ale obsługa jest bardzo kompetentna.

MałgorzataLiles_BLK5

22.06.2026

frisco.pl

Infolinia

Nie zgadzam się (0)