Opinie użytkownika (4)

Przechodząc ulicą Gliwicką...
Przechodząc ulicą Gliwicką w Katowicach w moje nozdrza wpadł ładny zapach, a że byłem głodny to postanowiłem sprawdzić skąd on dochodzi i wszedłem właśnie do tego lokalu na pierwszy rzut oka bardzo skromna placówka mało miejsca faktycznie zamówić i wyjść no dobrze ale skoro już mówimy o zamawianiu to gdzie jest oferta, po chwili rozglądania jest wielka czytelna i ceny przyzwoite, wiec wybrałem hamburgera. Przygotowany został bardzo szybko dostałem do wyboru sosy i dodatki Super sprawa, jedzenie brałem na wynos bezproblemowo ekspedientka zapytała przed zapakowaniem jaką formę sobie życzę, wszystko wyglądało bardzo obiecująco. Lokal był czysty schludny ale bez rewelacji nie chciało się tam zostawać dłużej. Po dotarciu do mojego celu mogłem w końcu spróbować mojego upragnionego dania i niestety się rozczarowałem ponieważ nie było rewelacji a nawet powiem, że nie smakowało mi sos czosnkowy, który tam serwują nie jest dobry, oczywiście jeżeli o mnie chodzi jadłem już naprawdę o wiele lepsze nawet własnej roboty! Podsumowując przyciągnął mnie zapach do kupna skłoniły ceny ale 2 raz bym hamburgera tam nie zjadł. punkt oceniam na 2 ponieważ nie jestem zadowolony ze smaku, leczy posiłek był syty.

PaTyS

18.02.2012

Raratkebab

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Dzisiaj bawiłem sie...
Dzisiaj bawiłem sie w Energy 2000 w Katowicach, ogólnie było super profesjonalne podejście do klienta na wejściu, sprawdzanie wykrywaczem metali czy nikt nie wnosi niebezpiecznych przedmiotów, później kasy biletowe szybko sprawnie miła obsługa. W barach bardzo sprawnie można było kupić interesujące nas produkty ekspozycja i menu bardzo bogate żadnych problemów. i to tyle jeżeli chodzi o zalety, ogólny zakaz palenia to chyba w tym lokalu nie obowiązuje owszem wszędzie znajdowały się tabliczki nie palić lecz nikt nic z tego sobie nie robił a szkoda, jeszcze jeżeli chodzi o późniejsze godziny to wydaje mi się, że ludzie byli wpuszczani bez ograniczenia tłok straszny korytarze i sale zapchane, w łazienkach kolejki, a na wyjściu żeby dostać kurtkę trzeba czekać 30 minut minimum.Lokal bardzo przyjemny wystrój super jakość dźwięku bardzo wysoka! Profesjonalni DJ znający się na tym co robią.Polecam udać się na imprezę do tego lokalu ponieważ jest do naprawdę fajne przeżycie mimo małych niedociągnięć.

PaTyS

18.02.2012

Energy 2000

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty ekspozycje...
Sklep czysty ekspozycje na pułkach estetycznie pookładane bez żadnych braków, ekspedientki bardzo miłe i czujne szybko podchodzą do klienta i oczywiście pomocne, oferta sklepu bardzo rozbudowana ciekawe modele butów w przyzwoitych cenach, przy zakupie zostałem poinformowany o zwrocie produktu w razie nie zadowolenia oczywiście z paragonem paragon także został mi wręczony, zostałem poinformowany o promocjach które aktualnie były w placówce i zaproponowano mi dodatki do butów typu dezodorant, pasta do butów. Można było za uwarzyć że czasami klient musiał dłużej postać przy ladzie zanim jakaś pani podeszła go skasować. Jednakże mnie się to nie zdarzyło.

PaTyS

26.07.2011

CCC

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Profesjonalne podejście personelu...
Profesjonalne podejście personelu do klienta z zwrotami grzecznościowymi informacja o aktualnych promocjach przy zamówieniu kilku produktów poleca tańsze rozwiązanie, ubranie firmowe, ogródek był czysty tak samo lokal, oferta dość zawiła początkowo było ciężko znaleźć odpowiednią potrawę, brak soku bananowego. Czas obsługi krótki szybko dostaliśmy zamówione towary.

PaTyS

26.07.2011

Pizza Hut

Placówka

Rybnik, Rynkowa 1

Nie zgadzam się (2)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi