Opinie użytkownika (4)

Ostatnio w Reserved...
Ostatnio w Reserved miałam okazję robić zakupy ale niestety produkt musiałam zwrócić gdyż jednak nie pasował. Była to piękna sukienka w cekiny, żałowałam ponieważ kolor i cena były rewelacyjne. Po przyjściu do sklepu nie było żadnego problemu z oddaniem produktu, Pani nie wypytywała o powód zwrotu i pieniążki były szybko na koncie. Reserved uwielbiam od zawsze za wyjątkowe wzory ubrań, piękne dodatki i cudownie odnowiony sklep w Bielsku. Gdybym mogła to robiłabym tam zakupy codziennie !

Paulina1227

23.01.2023

Reserved

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Odkąd jestem mamą...
Odkąd jestem mamą często odwiedzam Smyka i zawsze czego potrzebuje znajdę tak dla mojej pociechy. Począwszy od pięknych ubranek, butków które ostatnio kupiłam na zimę - wyobraźcie sobie że pachną ! Dużo gadżetów dla niemowlaków, super zabawki edukacyjne to rzeczy które kupujemy wraz z rodziną i zbieramy wspólnie punkty/puzzle na kartę dzięki czemu zakupy są później tańsze. W Smyku jest mnóstwo miejsca na manewrowanie tam wózkiem, jest przejrzyście i zawsze poukładane na półkach. Panie przy kasie są zawsze miłe co zachęca do powrotu do sklepu. Polecam wszystkim rodzicom i nie tylko.

Paulina1227

23.01.2023

Smyk

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)
Jestem niesamowicie zaskoczona...
Jestem niesamowicie zaskoczona sklepem 5.10.15 w Wadowicach. Byłam tam pierwszy raz aby kupić zestaw dla synka. Cudowne wzory ubrań, pięknie zorganizowana przestrzeń i schludnie wyglądające półki i wieszaki, dodatkowo ceny są naprawdę adekwatne do bardzo dobrej jakości produktów, co więcej - trafiłam na promocje wiec wyszłam zadowolona z pięknym kompletem dresowym dla dziecka. Pani która oprowadziła nas po sklepie była totalnie uprzejma i doradziła również rozmiar ubrań. Polecam każdemu kto chce zaopatrzyć się w piękne ubrania dla dzieci.

Paulina1227

10.01.2023

5.10.15.

Placówka

Wadowice, Adama Mickiewicza 24A

Nie zgadzam się (2)
Uwielbiam zakupy w...
Uwielbiam zakupy w Sephora, mogę poczuć się tam zaopiekowana przez konsultantki, chętnie doradzają w wyborze kosmetyków pod rodzaj mojej cery czy perfum w dobrej cenie, a co więcej nie atakują za raz leży wejściu do perfumerii, dla mnie to ważne aby mieć wolność wyboru i rozejrzenia się co nowego Sephora ma na półkach. Expertki są sympatyczne i uśmiechnięte co jeszcze bardziej zachęca do ponownych zakupów :)

Paulina1227

10.01.2023

Sephora

Placówka

Bielsko-Biała, Mostowa 5

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi