Opinie użytkownika (6)

Nowoczesny budynek Centrum...
Nowoczesny budynek Centrum Medycyny Inwazyjnej zapewnia komfort obsługi pacjenta.Wyposażony jest w kilka wind, które zapewniają bezproblemowe dotarcie do każdej z poradni.Czyste, przestronne i jasne pomieszczenia korytarzy i rejestracji nastrajają optymistycznie. Panie rejestratorki pracują szybko i grzecznie tłumaczą pacjentom zawiłości przyjmowania przez poszczególnych specjalistów. Nie miałem problemu z uzyskaniem kserokopii historii choroby, również nie żądano ode mnie za to opłaty /nadmieniam, iż w innej placówce Służby Zdrowia zmuszono mnie do zapłacenia za ksero kartoteki/. Mam natomiast szereg zastrzeżeń odnośnie parkingu, ponieważ ten który tutaj istnieje nawet w ułamku procenta nie spełnia zapotrzebowania. Ludzie chorzy i niepełnosprawni, zmuszeni są do parkowania swoich samochodów na poboczach i zaułkach ulic, niejednokrotnie odległych, skąd muszą dotrzeć do budynku C M I.

Piotr_2219

23.10.2014

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE W GDAŃSKU

Placówka

Gdańsk, Dębinki 7

Nie zgadzam się (0)
Personel nadzwyczaj miło...
Personel nadzwyczaj miło i uprzejmie obsługuje klientów.Bogaty asortyment pieczywa oraz ciast, przy nie wygórowanej cenie można zaobserwować duże zainteresowanie wyrobami "Bagietki". .Obsługa sprawna i zachęcająca do skorzystania z promocji.Możliwość wcześniejszego złożenia zamówienia na konkretny termin.Katalog asortymentu do wglądu,oraz możliwość modyfikacji zamówienia w zależności od potrzeb klienta przy uprzejmej konsultacji sprzedawczyni.

Piotr_2219

09.10.2014

Bagietka

Placówka

Starogard Gdański, lubichowska 5

Nie zgadzam się (0)
Mało personelu,jednak zapytany...
Mało personelu,jednak zapytany grzecznie udziela informacji na temat poszukiwanego towaru.Małe zróżnicowanie towaru ,np.w owocach.Cena owoców niekonkurencyjna w stosunku do innego marketu w tym mieście.Kupiłem brzoskwinie,które wizualnie prezentowały się dobrze,jednak w domu okazały się brązowe w środku-niezjadliwe.Nieporządek na półkach z artykułami przemysłowymi.Na kasach pracuje tylko jedna pani,której brakuje drobnych - ciułamy zaskórniaki ,aby zapłacić za towar.

Piotr_2219

09.10.2014

NETTO

Placówka

Starogard Gdański, Lubichowska 5

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu na...
Po wejściu na halę sprzedaży nie mogę znaleźć nikogo z personelu , u którego mógłbym zasięgnąć porady na temat szukanego produktu.Po dłuższym bieganiu pomiędzy półkami znajduję obsługę ,która szybko i lakonicznie udziela mi informacji,ponieważ zajęta jest układaniem towaru.Panuje nieporządek w sekcji półek z gąbkami ,myjkami ,ozdobami do włosów.Natomiast pani przy kasie bardzo miła,uprzejma i zachęca do zakupu produktu promocyjnego.

Piotr_2219

09.10.2014

AS

Placówka

Starogard Gdański, lubichowska 14

Nie zgadzam się (0)
Długie kolejki przy...
Długie kolejki przy obsłudze stanowisk sprzedaży bezpośredniej typu :nabiał ,mięso,wędliny ,ryby. Po godzinie 20:00 brak możliwości zakupu wędlin i nabiału plastrowanego na bieżąco.Natomiast personel merchandisingowy chętnie służy informacją o rozmieszczeniu towaru - zawsze grzeczny i kompetentny.Kasy pracują w okrojonym wymiarze - w dni powszednie przed południem mam tylko możliwość korzystania z kas samoobsługowych.To samo dotyczy godzin nocnych.

Piotr_2219

26.08.2014

AS

Placówka

Starogard Gdański, Zblewska 5

Nie zgadzam się (0)
Pracownik przy kasie...
Pracownik przy kasie kompetentny - proponuje dodatkowy zakup w promocyjnej cenie :kawę , hot doga.Ponadto pracownicy służą stałą pomocą przy dystrybutorach paliwa.Rozmieszczenie towarów zgodne z zasadami dostępności dla klienta.Jednak na trzy stanowiska kasowe klient obsługiwany jest tylko przy jednym, co spowalnia obsługę.

Piotr_2219

26.08.2014

S1

Placówka

Kwidzyn, Sportowa 4

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi