Opinie użytkownika (9)

Rewelacyjnie. Miły i...
Rewelacyjnie. Miły i uprzejmy pracownik. Trochę długo trwały formalności, ale ocena końcowa jakości obsługi bez zarzutu, zdecydowanie polecam. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

ShineOn

01.08.2017

Santander Consumer Bank

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super. Personel ma...
Super. Personel ma czasami problem, zetknęłam się z sytuacją, kiedy poprosiłam o frappe, które wyświetlone było w menu, a pani zdziwiona, że nie wie o co mi chodzi. Szybka obsługa, smaczne jedzenie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

ShineOn

18.07.2017

KFC

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Ceny moim...
Rewelacyjnie. Ceny moim zdaniem delikatnie zawyżone w stosunku do oferty, zamówiłam pizze i trudno było na niej doszukiwać się składników tak ich było mało. Obsługa miła, bez uwag. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

ShineOn

18.07.2017

Da Grasso

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Nie mam...
Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń, personel miły, uśmiechnięty, nie ma problemu kiedy poproszę o pomoc. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

ShineOn

18.07.2017

Stacje paliw Intermarche

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super. Na BP...
Super. Na BP ciężko jest o obsługę stacji, która pomaga w tankowaniu, jeśli już osoba z personelu zostanie poproszona, to trzeba długo czekać i robi to w niechętny sposób. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

ShineOn

18.07.2017

BP

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Sympatyczna atmosfera...
Rewelacyjnie. Sympatyczna atmosfera i jakość obsługi bez zastrzeżeń. Zakup szybki i sprawny. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

ShineOn

18.07.2017

BLISKA

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Odwiedzam ten sklep...
Odwiedzam ten sklep bardzo często, gdyż mają zawsze świeży towar, ładnie wyłożony na półkach, cenówki są wyraźne i nie zdarza się, że cena półkowa różni się od ceny towaru faktycznej, co u konkurencji jest częstą praktyką. Sklep jest przestronny i posiada bogaty asortyment. Na dziale mięsnym są zawsze uśmiechnięte ekspedientki, które chętnie służą pomocą. Sklep jest czysty i uporządkowany. Na kasach jest odpowiednia ilość sprzedawców, są to panie sympatyczne i uprzejme. Zdecydowanie polecam!

ShineOn

28.02.2012

Lewiatan

Placówka

Chrzanów, Oświęcimska 102

Nie zgadzam się (2)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu sprzedawca nie powiedział "dzień dobry". Pomieszczenie bardzo małe, jak na tak dużą ilość towaru. Ciężko cokolwiek zobaczyć, bo wieszaki z ubraniami są za blisko siebie, wyciągając jeden wieszak spadają rzeczy na wieszakach obok, co mnie strasznie irytuje. Mina sprzedawcy wskazuje na to, że nie lubi swojej pracy, dlatego nie odwiedzę ponownie tego sklepu. Ceny bardzo mocno zawyżone w stosunku do jakości ubrań. Niestety minusem jest również, to że na większości metek widnieje napis made in China.

ShineOn

28.02.2012

Glamour

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu nie zostałam powitana przez sprzedawcę, właściwie do momentu mojego wyjścia wydawało się jakbym była nie zauważona . Oferta sklepu bogata w modele z mocno poprzednich sezonów, bardzo mało nowości, w dodatku ceny wysokie, sklep wyglądem przypomina nieco post-komunistyczny, zachowanie obsługi również pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie nie polecam.

ShineOn

24.02.2012

Fuks

Placówka

Chrzanów, Krakowska

Nie zgadzam się (1)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi