Opinie użytkownika (3)

Obsługa aktywnie wspierająca...
Obsługa aktywnie wspierająca zakupy robione na terenie obiektu. Pracownicy schludnie ubrani w jednakowe uniformy dzięki czemu łatwo jest ich zlokalizować na terenie sklepu. W markecie jasny i intuicyjny podział na strefy i działy. Ogólny porządek i czystość. Pracownicy odczytują przez nagłośnienie komunikaty pokrywające się z reklamami w tv i przypominają o obowiązujących promocjach. Na każdej kasie widoczne broszury informacyjne i gazetki reklamowe. Nie na wszystkich roślinach na ogrodzie zewnętrznym czytelnie ceny ale pracownicy poproszeni o sprawdzenie dość szybko pomagają ustalić ceny poszczególnych roślin.

Snowyards

11.06.2021

Bricomarche

Placówka

Rawicz, Targowa 11

Nie zgadzam się (1)
W sklepie zachowany...
W sklepie zachowany porządek i ład, półki z produktami zadbane i na bieżąco uzupełniane. Obsługa kulturalna, kompetentna bardzo pomocna. Panie z obsługi z uśmiechem na twarzy odpowiadały na każde zadane pytanie i były pomocne w dokonaniu wyboru.

Snowyards

25.03.2018

AS

Placówka

Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w rzetelny...
Obsługa w rzetelny sposób przekazywała informacje o produktach. Ceny w jasny sposób były wyeksponowane dzięki czemu łatwo można było dopasować je do produktów. Sklep czysty, zadbany jedynym mankamentem na który można zwrócić uwagę to kiepska organizacja pracowników w trakcie obsługi.

Snowyards

25.03.2018

AS

Placówka

Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 12

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi