Opinie użytkownika (5)

Bardzo mała placówka,...
Bardzo mała placówka, często brakuje miejsca wewnątrz. Lokalizacja stolików na zewnątrz w okresie jesienno-wiosenno-letnim mało atrakcyjna. Asortyment taki jak w innych tego typu placówkach. Obsługa raczej w porządku. Rożny czas oczekiwania. Załoga niestety pracuje bez rękawiczek i nie zachowuje należytej higieny rąk. Czasami temperatura produktów jest zbyt niska.

joannaleksandra

23.02.2023

McDonald's

Placówka

Tarnowskie Góry, Józefa Korola 71

Nie zgadzam się (0)
Obsługa pomocna i...
Obsługa pomocna i dobrze zorientowana w asortymencie. W niektórych miejscach zbyt wąska przestrzeń pomiędzy regałami. Produkty estetycznie ułożone na półkach. Raczej nie trafiam na bałagan. Asortyment okrojony w stosunku do innych pobliskich lokalizacji. Przecenione produkty często są w średnim stanie, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek przeceny do ceny poprzedniej. Ceny ogólnie wysokie jednak dosyć często można trafić na atrakcyjne promocje. Wygodna lokalizacja. Parking przed sklepem. Częste problemy z odnalezieniem ceny.

joannaleksandra

23.02.2023

JYSK

Placówka

Tarnowskie Góry, Zagórska 224

Nie zgadzam się (0)
Obsługa wita klientów...
Obsługa wita klientów od wejścia. Artykuły w porównaniu do innych placówek są w większości przypadków na swoim miejscu. Każdy artykuł ma widoczną cenę i widocznie oznaczone przeceny. Przecenione produkty poza tekstylnymi są często w bardzo złym stanie. Ceny przystępne. Przestrzeń trochę mała i wymaga przeciskania się pomiędzy regałami. Na pewno za mała przestrzeń, by zakupy mogła zrobić osoba poruszająca się przy pomocy wózka inwalidzkiego lub osoby z wózkami dziecięcymi. Ubrania powieszone na górnych wieszakach często są trudno dostępne dla osób o niskim wzroście. Produkty na górnych półkach też są trudno dostępne, jednak obsługa sklepu jest zawsze chętna do pomocy. Rozmiarówka ma duże rozbieżności - często dwa te same rozmiary mają inne wymiary. Ale ogólnie dobrze oceniam tę placówkę.

joannaleksandra

23.02.2023

PEPCO

Placówka

Tarnowskie Góry, Zagórska 189

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo pomocna...
Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta. Występują trudności w odnalezieniu produktu przez obsługę. Produkt widnieje na stanie sklepu a nie można go znaleźć. Sama placówka wydaje się zbyt mała. Wąskie przejścia przy ekspozycjach z promocjami nie pozwalają na swobodne poruszanie się po sklepie. Dosyć duży ruch i często długa kolejka do kasy. Zazwyczaj wtedy proponują klientom płacącym kartą dodatkową płatność poza stanowiskiem kasowym przy pomocy dodatkowego terminalu. Zawsze pytają o aplikację "Mój Empik", jeżeli ktoś nie ma proponują założenie. Często uszkodzony towar, nieprzeceniony z zagiętymi czy obitymi rogami - sprzedawany jest jak nowy. Ceny w stosunku do internetowego sklepu Empik.com bardzo wygórowane. Każda promocyjna cena jest nawet wyższa od regularnej ceny internetowej. Nawet po zastosowaniu zniżki z kontem Empik Premium wychodzi drożej. Jest to jednak jedyna tego typu placówka w okolicy i to rekompensuje niedogodności. Jednak gdyby była konkurencja dla tej placówki, niestety tracili by klientów. Świetny punkt odbioru paczek zamówionych na Empik.com. Większość przychodzi w zadeklarowanym terminie, zdarzają się jednak niestety również duże opóźnienia.

joannaleksandra

20.02.2023

empik

Placówka

Tarnowskie Góry, Zagórska 189

Nie zgadzam się (0)
Personel w placówce...
Personel w placówce przypadkowy i nie znający asortymentu, jednak bardzo chętny do pomocy. Czas obsługi przy kasie zbyt długi ze względu na ręczne wpisywanie numerów wielu produktów. Oferta bardzo szeroka i atrakcyjna cenowo. Towar często trudny do odnalezienia ze względu na panujący bałagan na półkach. Jasne i czytelne oznaczenia cenowe.

joannaleksandra

20.02.2023

TEDi

Placówka

Tarnowskie Góry, Zagórska 224

Nie zgadzam się (0)

Strefa Gwiazd Jakości Obsługi